هتل کیش

رزرو هتل در کیش یا جزایر مشابه در دنیا؟

فراموش نکنیم جزایر ایران و رزرو هتل در کیش آن هم هتل هایی هم پایه با هتل های اروپایی یکی از ارزان ترین انتخاب ها برای سفری داخلی اما شبیه به خارجی است. شاید با وضعیت اقتصادی ایران در حال حاضر امکان سفر به جزایر دور دنیا کمی  سخت باشد اما جالب است بدانید : 
سیزده جزیره از جزایر کارائیب و جزیره های ایران از ارزانترین جزایر جهان هستند که دیدن آنها توصیه می شود. جالب است که جزیره کیش با وجود رزرو هتل در کیش و امکاناتی هم پایه با جزایر قناری یکی از ارزان ترین ها در جهان شناسایی می شود اما همین جزیره در ایران یکی از گران ترین جزایر برای سفر داخلی محسوب می شود.  

پیش از اینکه نام هتل های کیش را در متن بیاوریم بهتر از جزیره های لاوان، خارک، هندورابی و دهها جزیره دیگر ایران نیز نام ببریم که بی شک سفر به آنها برای گردشگران خارجی خنده دار به نظر می رسد. تصور اینکه گردشگران خارجی تنها 15 دلار برای اقامت هتل در کیش یا ده سنت برای موج سواری در جزیره ای شبیه به جزایر قناری بپردازند بسیار مهیج است و شواهد در شبکه های اجتماعی گویای همین امر است. 

بعد از جزایر ایران و هتل های کیش که ارزان ترین هتل های جزیره ای در دنیا هستند. جزایر کوزومل، مکزیک ، Punta Cana، جمهوری دومینیکن، وارادرو، کوبا ، پورتو پلاتا، دیهپاچی ،نگریل، جامائیکا، هکلوفوتوس ، سنت لوسیا نفوذ باند، آروبا ، مونته خلیج، جامائیکا از جمله جزایر ارزان جهان هستند. 

خب با توجه به تصویر زیر به نظر می رسد که سفر به جزیره کیش و رزرو هتل در کیش آنقدر هم مقرون به صرفه نیست اما فقط برای کشورهایی که نرخ ارزی آنها دچار نوسانات زیادی بوده و با تحریم های شدید و یا جنگ روبرو هستند اما در واقع اگر کمی عاقلانه به تصویر زیر نگاه کنیم در میابیم که  :

شهرهای مشخص شده به لحاظ امکانات تفریحی و رفاهی به هیچ عنوان هم تراز با جزیره کیش نبوده و هتلهای کیش به مراتب مجلل تر و زیباتر و با امکانات بیشتری هستند. البته به جز شهر کاشان که خانه های تاریخی آن بسیار زیبا و در نوع خود بی نظیر هستند اما این شهر نیز فاقد امکانات تفریحی کافی می باشد.

هتل کیش

هتل های کیش لوکس ترین هتل ها در جزایر ایران

حال کمی به جوانب دیگر جزیره کیش بپردازیم اگر از هتل های کیش چشم پوشی کنیم این جزیره در مقایسه با جزایر دیگر دنیا خط مشی متفاوت دارد با توجه به وضعیت بحرانی اقتصادی در حال حاضر امید بسیاری از کیشوندان به روش های کسب درآمد جدید در این جزیره می باشد.

با توجه به تصویر زیر در میابیم گردشگران خارجی در ایران تعداد محدودی هستند که بیشترین آنها نیز از کشورهای عربی به این دیار راهی می شوند و رزرو هتل در کیش یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای مردمانی سازگار با اقلیم کشورهای عربی است.

ایرانیان به سرعت با توجه به نیاز گردشگران عرب برای هزینه های درمانی اندک دریافتند علاوه بر تاسیس هتل کیش می توانند به قطب سلامت خاور میانه تبدیل شوند و از این راه درآمدی هم پایه با دلار و درهم داشته باشند این فعالیت پیش از این در شهر مشهد انجام میشد.

هتل کیش

علاوه بر قطب سلامت و توجه به هتل های کیش می توان به تفریحات آبی متنوع و ورزش های آبی و دریایی نیز اشاره کرد که با هزینه ای بسیار اندک برای گردشگران خارجی در دسترس هستند. حالا کیش تنها جزیره ای با اقلیم دوست داشتنی و زیبایی های طبیعی نیست و جزیره ای بسیار آبادتر از برخی جزایر دیگر جهان است.

اگر علاوه بر رزرو هتل در کیش و رزرو تور کیش و تفریحات آبی و جشن ها و کلینیک های درمانی گزینه باغ داری و پرورش میوه ها استوایی را هم در این جزیره رونق دهیم می توان ادعا کرد جزیره کیش آبادترین جزیره ارزان دنیاست و این بی نظیر است! 

نگاهی گذرا می اندازیم به برخی از مجلل ترین هتلهای کیش که با هزینه ای باور نکردنی برای گردشگران خارجی خدماتی مضاعف و تفریحات آبی و غیره را نیز ارائه می دهند. 

هتل ترنج کیش

اگر قرار باشد در ارزان ترین جزیره دنیا اقامت کنید پس چرا نگران قیمت رزرو هتل در کیش باشیم! شاید خنده دار به نظر برسد اما واقعیت همین است شما به ارزان ترین جزیره آباد دنیا سفر کرده اید پس بهتر است در بهترین هتل ها اقامت کنید.

اگر به جزیره مشابهی در کشور آمریکا سفر کنید آیا قادر به رزرو یک هتل پنج ستاره خواهید بود؟ یا مبلغی معادل رزرو هتل کیش پنج ستاره را پرداخت می کردید؟ پس شک نکنید اقامت در هتل ترنج با هزینه ای بسیار اندک نسبت به دیگر نقاط مشابه جهان حیرت انگیز و منصفانه می باشد.

هتل ترنج کیش یک هتل دریایی که جزایر معدودی در جهان همانندش را دارند. رزرو هتل در کیش آن هم بر روی امواج دریا تنها با چند دلار حیرت انگیز است که متاسفانه تبلیغات خوبی برای افزایش جذب گردشگران خارجی در این جزیره وجود ندارد.

والیبال ساحلی در آفتاب، حمام آفتاب در شن های داغ، صرف نوشیدنی های خنک در ساحلی آبی، بازی های هیجان انگیز که از سرخوشی به وجدتان خواهند آورد، تماشای غروب آفتاب از ویژگی های اقامت در هتل کیش ترنج می باشد که در هیچ کجای دنیا شابهش یافت نخواهد شد.

هتل کیش

ساخت دو جزیره ی مصنوعی در هتل دریایی ترنج که باعث جذب پرندگان مهاجر و حفظ اکوسیستم طبیعی می شود به علاوه ساختار سازگار با اقلیم و طبیعت این هتل در کیش که موجب تحسین است.

رزرو هتل در کیش با اتاق هایی از جنس چوب با بوی نم دریا و شن های خیس، کف شیشه ای و ایوانی بر روی آبهای آزاد با قیمت یک پنجم هتل های مشابه در دنیا بی نظیر است و این برای هر گردشگری جالب به نظر می رسد اگر تبیلغات به اندازه کافی وجود داشته باشد.

هتل میراژ کیش

هتل میراژ یکی از لوکس ترین و زیبا ترین هتل های کیش واقع در بلوار دریا نزدیک به خلیج نیلگون همیشه فارس می باشد که نزدیک بودن یک هتل کیش به ساحل از ویژگی های بی نظیر برای رزرو هتل در کیش محسوب می شود .

این هتل در کیش  با سبک اروپایی و مدرن و معماری عالی باعث می شود پرداخت هزینه اقامتی آنقدرها هم برای ایرانیان دشوار نباشد و اما برای گردشگران خارجی متحیر کننده باشد.

 بی گمان اگر همین هزینه را برای سفر به استانبول بپردازید ناچار هستید در یک مسافرخانه کثیف و نا امن شب را سپری کنید! پس چرا در ایران بهترین هتل های کیش که هم ردیف بهترین هتل های دیگر جهان هستند را با هزینه یک مسافرخانه تجربه نکنیم؟ این انتخاب ماست که در شهری اروپایی در مسافرخانه ای محقر اقامت کنیم یا در ایران با پرداخت همان هزینه در مجلل ترین هتل های جهان!

هتل میراژ کیش در سال 1397 افتتاح و فعالیت خود را آغاز نمود که از تجهیزات به روز دنیا در آن استفاده شده است تا گردشگران امکان اقامت مطلوب و خاطره انگیزی را در هتل کیش به همراه داشته باشند شک نکیند رزرو این هتل کیش در جزیره ای مشابه در قاره ای دیگر هزینه ای پنج برابر خواهد داشت.

هتل کیش

هتل داریوش کیش لوکس ولی ارزان

همه ما می دانیم که هتل داریوش کیش یکی از لاکچری ترین هتل های کیش است که با مبلغی هنگفت ساخته و پرداخته شده است. همان طور که از اسم و ظاهر هتل پیداست میتوان فهمید که به تاریخ کهن ایران و سلسله هخامنشی توجه خاصی میشود.

این معماری بی نظیر بهتنهایی خیره کننده است و به تنهایی بنایی دیدنی محسوب می شود و همچنان پس از گذشت سالیان زیاد از بهترین هتلهای کیش و جهان شناخته می شود.

مهم ترین نکته ای که باید توجه داشت مقایسه هتل داریوش کیش  با دیگرهتل ها در جزیره های مختلف دنیا میباشد که با وجود لوکس بودن و گران بودن باز هم در رده  ارزان ترین هتل های دنیا قرار میگیرد.

جزیره هایی مثل کارائیب و جزایر قناری  که در نظر ما گران ترین جزیره های دنیا هستند کمی شبیه به جزیره کیش و حتی رزرو هتل در کیش می باشند.  به جرات میتوان گفت چون ارزش پول ما نسبت به  ارزش پول های رایج دنیا بسیار پایین تر است ، به همین دلیل هزینه های مالی برای سفر ایرانیان به این جزیره ها خیلی گران تمام میشود.

هتل کیش

این هتل کیش از گران ترین و مجهز ترین هتل های کیش میباشد، زیرا با مبلغی  بالغ بر 250 میلیون دلار ساخته شده است. از لوکس بودن این هتل کیش میتوان به بدو ورود به هتل داریوش اشاره کرد . استخری بزرگ یا ستون هایی از تندیس های پاسارگاد که اصالت ایرانی بودن  را نشان می دهد که  به وضوح میتوان دید.

 بعد از گذشتن از استخر زیبا در داخل محوطه ، به لابی طلایی این هتل کیش میرسیم که با هارمونی رنگ های سفید و طلایی  رنگی شاهانه به این هتل کیش داده است. نقش و نگارهای زیبای سربازان هخامنشی  که بر در و دیوار این هتل مجلل نگاشته شده ،چشم های شما را به خود خیره میکند، تا از این همه اصالت و تمدن لذت وافری ببرید.

مبلمان های سلطنتی این هتل کیش بسیار خاص و سفارشی تهیه شده است که  با رفتار پرسنل و کار آزموده این هتل کیش فضایی ایجاد میکند تا شما حس پادشاهی در این هتل مجلل کیش داشته باشید. در راه رو های هتل داریوش که قدم میزنید، آباژور هایی با رنگ طلایی و نمادی از شیر های سنگی را خواهید دید که زیبایی این هتل کیش را دو چندان میکند.

سه هتل ذکر شده در مطلب فوق تنها تعداد محدودی از هتل های کیش بود که به توصیف آنها پرداختیم. اگر خدمات تفریحی این جزیره در کنار هتل های لوکس آن و خدمات درمان و زیبایی ، کرایه خانه های مبله شده شیک، امکان کرایه خودرو به هزینه اندک و بسیاری مسائل دیگر را کنار هم بگذاریم در می یابیم سفر به این جزیره به مراتب ارزان تر از جزایر کارائیب می باشد!