1. کیشلندیار
  2. هتل کیش
×
1 اتاق و 2 بزگسال
تغیر به میلادی تقویم به شمسی برو به امروز
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
فیلتر کنید | جستجو
×
حذف فیلتر ها
بر اساس قیمت
بر اساس پذیرایی
بر اساس نظر سنجی
بر اساس ستاره
بر اساس امکانات
پیش فرض کمترین قیمت پر فروش ترین بیشترین قیمت

    هتل در بازه زمانی مورد نظر شما یافت نشد

    جهت راهنمایی و مشاوره بزودی با شما تماس می‌گیریم.
90 % تخفیف
 هتل ترنج کیش
آدرس : میدان جاسک، ابتدای جاده جهان، مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج
4.7
عالی
2 نظر
شروع قیمت 4,500,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل ترنج کیش
91 % تخفیف
 هتل بین المللی کیش
آدرس : تقاطع بلوار سنایی و بلوار دریا
5
عالی
4 نظر
شروع قیمت 647,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل بین المللی کیش
95 % تخفیف
 هتل شایان کیش
آدرس : میدان ساحل، بلوار ساحل
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 3,897,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل شایان کیش
91 % تخفیف
 هتل شباویز کیش
آدرس : ابتدای جاده جهان، بعد از مارینا پارک
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 397,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل شباویز کیش
91 % تخفیف
 هتل آرامش کیش
آدرس : میدان ساحل، جنب بازار زیتون
4.6
عالی
1 نظر
شروع قیمت 240,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل آرامش کیش
95 % تخفیف
 هتل مارینا پارک کیش
آدرس : بلوار مرجان، جنب برج های دوقلو
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 3,960,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل مارینا پارک کیش
91 % تخفیف
 هتل لیلیوم کیش
آدرس : میدان پردیس، بلوار رودکی
4.4
خیلی خوب
1 نظر
شروع قیمت 797,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل لیلیوم کیش
84 % تخفیف
 هتل سارا کیش
آدرس : جنب بازار پردیسان، خیابان رودکی
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 220,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل سارا کیش
32 % تخفیف
 هتل ویدا کیش
آدرس : میدان سنایی، بلوار موج
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 1,101,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل ویدا کیش
98 % تخفیف
 هتل امیر کبیر کیش
آدرس : کیش، بلوار میرمهنا، شهریار، بین شمس و خیابان اقبال لاهوری
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 797,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل امیر کبیر کیش
91 % تخفیف
 هتل داریوش کیش
آدرس : میدان داریوش
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 3,227,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل داریوش کیش
92 % تخفیف
 هتل ریان قائم کیش
آدرس : بلوار ساحل، مقابل بازار زیتون
4.8
عالی
1 نظر
شروع قیمت 284,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل ریان قائم کیش
34 % تخفیف
 هتل کوروش کیش
آدرس : میدان پردیس
4
خوب
1 نظر
شروع قیمت 1,001,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل کوروش کیش
95 % تخفیف
 هتل پانوراما کیش
آدرس : بلوار رودکی، روبروی برج دیپلمات
4
خوب
1 نظر
شروع قیمت 719,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل پانوراما کیش
92 % تخفیف
 هتل گاردنیا کیش
آدرس : بلوار هرمز، نرسیده به میدان حافظ، هتل گاردنیا
3.6
خوب
1 نظر
شروع قیمت 321,360 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل گاردنیا کیش
78 % تخفیف
 هتل میراژ کیش
آدرس : بلوار دریا
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 571,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل میراژ کیش
91 % تخفیف
 هتل آرامیس پلاس کیش
آدرس : جنب میدان پردیس - خیابان رودکی
4.6
عالی
1 نظر
شروع قیمت 641,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل آرامیس پلاس کیش
91 % تخفیف
 هتل گامبرون کیش
آدرس : میدان ساحل
3.8
خوب
1 نظر
شروع قیمت 547,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل گامبرون کیش
91 % تخفیف
 هتل ارم کیش
آدرس : میدان پردیس، بلوار خیام
4.8
عالی
1 نظر
شروع قیمت 387,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل ارم کیش
91 % تخفیف
 هتل صدف کیش
آدرس : میدان امیرکبیر
5
عالی
1 نظر
شروع قیمت 397,000 تومان
شروع قیمت برای 1 شب رزرو هتل صدف کیش

هتل کیش را با کیشلندیار رزرو کنید

کیشلندیار بزرگترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه رزرو هتل ، تور ، امکانات ، خدمات ، تخفیف ها ، بهترین قیمت ها و تفریحات برای رزرو هتل در کیش و رزرو هتل های لوکس و ارزان قیمت کیش و بهترین تخفیف ها برای رزرو هتل ترنج کیش ، هتل داریوش کیش ، هتل ارم کیش ، هتل ستاره کیش ، هتل ویدا کیش و هتل کوروش کیش می باشد. با کیشلندیار همیشه از بهترین تخفیف ها و بهترین خدمات برای رزرو هتل کیش استفاده کنید.

هتل های کیش

معرفی هتل کیش از لحاظ قیمت ، ظرفیت ، امکانات همینطور بهترین هتل های کیش

به ترتیب : هتل های پنج ستاره ، هتل های چهار ستاره ، هتل های سه ستاره و ارزان ترین هتل های کیش مشاوره رایگان جهت سفر به کیش با کیشلندیار

بهترین هتل های کیش

هتل های کیش در گروه پر مخاطب ترین هتل های ایران بعد از مشهد قرار دارند از این رو بارها مورد پرس و جو قرار گرفتهاند و با انتقادها و تعریف های زیادی همراه بوده اند به عنوان مثال برخی هتل ها همچون هتل داریوش کیش آنقدر شهرت دارد که روایات زیادی از آن نیز وجود دارد.

بهترین هتل های کیش به ترتیب :

کیشلندیار و معرفی برترین هتل های جزیره کیش در نگاه گردشگران :

هتل ویدا کیش

این هتل به تازگی و در سال 1396 افتتاح شده و هتل پنج ستاره جزیره کیش می باشد که بارها و بارها مورد جست و جو قرار گرفته است با توجه به اینکه تنها دوسال از زمان ساخت آن می گذرد اما این استقبال بینظیر است. البته نمی توان عنوان نمود که این استقبال به دلیل ارائه خدمات با کیفیت عالی است اما می توان پیش بینی کرد که هتل های پنج ستاره این جزیره بسیار مورد توجه گردشگران قرار دارند هر چند که تمام هتل های پنج ستاره هم با این استقبال روبرو نیستند اما به هر حال ایرانیان ثابت کرده اند که عاشق چیدمان مدرن و شیک و نو هستند و شاید همین برق تجمل گرایی باعث استقبال از این هتل شده است.

هتل ویدا کیش علاوه بر پنج ستاره بودن با واقع شدن در بلوار موج و منطقه ساحلی فاصله اندکی با جاهای دیدنی کیش دارد که این بهترین گزینه برای یک مسافر جزیره است. رستوران ها و کافه ها، بازارها، تفریحات ساحلی، مسیر دوچرخه سواری همگی از دوست داشتنی ها نزدیک به هتل ویدا کیش هستند.

علاوه بر تمام موارد ذکر شده خرید بلیط هواپیما و اقامت در برخی از اتاق های هتل ویدا کیش چشم اندازی چند روزه به امواج زیبای دریا را به چشمان مسافر هدیه می دهد که تمام ساعات روز خود را با بهترین حس و حال سپری نماید.

هتل پارمیدا کیش

هتل پارمیدا کیش هم با اینکه هتل چهار ستاره است اما در گروه بهترینهتل های کیشدر نگاه گردشگران قرار گرفته است اما دلیل این محبوبیت چیست؟

خرید بلیط هواپیما به تنهایی هزینه زیادی را برای یک خانواده به دنبال دارد از این رو اغلب اشخاصی که خانوادگی سفر میکنند ترجیح می دهند در هتلی با کیفیت اما ارزانتر از هتل پنج ستاره اقامت کنند. هتل پارمیدا کیش نیز با موقعیت مکانی عالی نسبت مجتمع های تجاری لوکس، دریا، رستوران ها، پارک آهوان و اسکله تفریحی بسیار محبوب است.

برای ادامه مطلب بهترین هتل های کیش کلیک کنید

هتل کیش

هتل های کیش و محبوبیت آنها

فردی ایرانی با اصالت مشهدی که از کودکی تجربه خوبی در هتلداری داشت برای تحصیل به آمریکا سفر کرد که هواپیما او در جزایر قناری گرفتار شد و تصمیم گرفت در این جزایر صنعت هتلداری را رونق بخشد و شروع به فعالیت نمود. زمان زیادی نگذشت که جزایر قناری با استقبال بسیار خوبی از سوی جهانیان روبرو شد و هتلداری در این منطقه رونق یافت.

هتل های کیش همچون جزایر قناری؟

اما جزیره کیش هم دست کمی از جزایر قناری نداشت پس چراهتل های کیشنباید شبیه به جزایر قناری می شدند؟ این جرقه اولیه برای ساخت هتل های مجلل در این جزیره بود.

وقتی این شخص به زادگاه خود بازگشت تا هتل هایی همانند آنچه در جزایر قناری افتتاح کرده بود در ایران هم با ارکان ایرانی به پا کند و با موفقیت هتل های داریوش و چند هتل دیگر را ساخت و افتتاح نمود.

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش هتل پنج ستاره کیش که بیش از پنج ستاره بودنش نمای هخامنشی و با شکوه آن جلب توجه می کند سنگ های حکاکی شده و سر ستون های تخت جمشید و سربازان  هخامنشی که بازگو کننده فرهنگ ایران در باستان هستند و حالا با تفریحات آبی و چیدمان لوکس اروپایی ترکیب شده اند و تحسین هر رهگذر و مهمانی را بر می انگیزد.

حسین ثابت بکتاش کارآفرین بزرگ مشهدی متولد 1313 که حالا فردی ثروتمند است توانست علاوه بر جمع آوری ثروت به ایرانیان زیادی خدمت کند و فرهنگ ساخت هتل های لوکس را به همراه تفریحات شاد به ایران آورد.

او سرمایه گذار هتل پانیذ کیش، هتل لاله کیش، هتل هلیا کیش، هتل تماشا کیش و ... می باشد علاوه بر این هتل های دیگری را هم در ایران و مشهد و جزایر قناری راه اندازی نمود.

هتل کوروش کیش

حسین ثابت نقشه های زیادی برای هتل سازی در ایران داشت اما موفق به عملیاتی نمودن تمام آنها نشد. وی کلنگ هتل کوروش کیش را هم زد و قرار بود اولین هتل خورشیدی ایران را راه اندازی نماید که متاسفانه در سال 1389 این پروژه از کار ایستاد و دوباره بعد از چندین سال شروع به فعالیت نمود.

وی علاوه بر کلنگ هتل کوروش کیش، پیست های اسب دوانی و دهها خدمت دیگر به این جزیره را بوجود آورد که امروزه از جاذبه های گردشگری این جزیره محسوب می شوند.

حسین ثابت در مشهد نیز کمپ بزرگ طرق را در برنامه های گردشگری خود قرار داد این کمپ بسیار سرسبز و دیدنی و زیباست و با وجود دریاچه مصنوعی و فضای جنگلی و کانکس های اقامتی دوست داشتنی ترین پارک اقامتی شهر مشهد است.

هتل های کیشو هتل های مشهد و بی شک در آینده هتل های هندورابی، چابهار و ... می توانند از بهترین اقامتگاههای دنیا باشند اگر اشخاصی همچون حسین ثابت برای آنها با دلسوزی سرمایه گذاری نمایند.

هتل های پرطرفدار کیش

کیش جزیره ای گرمسیر و زیبا در ایران است که هر ساله بیشترین گردشگر را در بین کلان شهرهای دیگر به سمت خود می کشاند. از این رو کیشلندیار تصمیم دارد هتل های پرطرفدار کیش را معرفی نماید. همچنین منطقه ساحلی باعث محبوبیت دو چندان این هتل شیک و زیبا شده است علاوه بر ساحلی بودن اسکله تفریحی و تمرکز بازارها و مجتمع های تجاری و رستوران ها و کافی شاپ ها و کنسرت ها و جنگ های شادی در این منطقه هر گردشگری را ترغیب می کند تا سفری مهیج را در بهترین و نوسازترین هتل های لوکس تجربه نماید.

هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش هتل پنج ستاره که به تازگی و در سال 1397 ساخته شده و همجوار ساحلی آرام است که برخی اتاق های آن در ارتفاع چشم اندازی فوق العاده به دریا دارد.

هتل سازی در جزیره کیش به خوبی نشان می دهد هتل های نوساز از محبوب ترین واحدهای اقامتی در این جزیره هستند و هر چند سال به تعداد آن ها افزوده میشود تا گردشگران بیشتری را تشویق به حضور در این جزیره نمایند. هرچند این روند تهدید بزرگی برای طبیعت بکر این جزیره و بر هم زدن اقلیم است اما هنوز این فعالیت ادامه دارد و به عقیده برخی سرمایه داران بهتر است این جزیره تبدیل به شهری شبیه سئول و یا شهرهای بزرگ ساحلی شود.

به هر حال در گیر و دار همین تصمیمات است که شاهد احداث چندین هتل همچون هتل میراژ کیش با شکوه هستیم. این هتل با معماری تلفیقی ایرانی و اروپایی و چیدمان مدرن بسیار مورد توجه علاقمندان به معماری نوین می باشد. 

برای ادامه مطلب هتل های پرطرفدار کیش کلیک کنید

رزرو هتل در کیش یا جزایر مشابه در دنیا؟

فراموش نکنیم جزایر ایران و رزرو هتل در کیش آن هم هتل هایی هم پایه با هتل های اروپایی یکی از ارزان ترین انتخاب ها برای سفری داخلی اما شبیه به خارجی است. شاید با وضعیت اقتصادی ایران در حال حاضر امکان سفر به جزایر دور دنیا کمی  سخت باشد اما جالب است بدانید : 
سیزده جزیره از جزایر کارائیب و جزیره های ایران از ارزانترین جزایر جهان هستند که دیدن آنها توصیه می شود. جالب است که جزیره کیش با وجود رزرو هتل در کیش و امکاناتی هم پایه با جزایر قناری یکی از ارزان ترین ها در جهان شناسایی می شود اما همین جزیره در ایران یکی از گران ترین جزایر برای سفر داخلی محسوب می شود.  

پیش از اینکه نام هتل های کیش را در متن بیاوریم بهتر از جزیره های لاوان، خارک، هندورابی و دهها جزیره دیگر ایران نیز نام ببریم که بی شک سفر به آنها برای گردشگران خارجی خنده دار به نظر می رسد. تصور اینکه گردشگران خارجی تنها 15 دلار برای اقامت هتل در کیش یا ده سنت برای موج سواری در جزیره ای شبیه به جزایر قناری بپردازند بسیار مهیج است و شواهد در شبکه های اجتماعی گویای همین امر است. 

بعد از جزایر ایران و هتل های کیش که ارزان ترین هتل های جزیره ای در دنیا هستند. جزایر کوزومل، مکزیک ، Punta Cana، جمهوری دومینیکن، وارادرو، کوبا ، پورتو پلاتا، دیهپاچی ،نگریل، جامائیکا، هکلوفوتوس ، سنت لوسیا نفوذ باند، آروبا ، مونته خلیج، جامائیکا از جمله جزایر ارزان جهان هستند. 

خب با توجه به تصویر زیر به نظر می رسد که سفر به جزیره کیش و رزرو هتل در کیش آنقدر هم مقرون به صرفه نیست اما فقط برای کشورهایی که نرخ ارزی آنها دچار نوسانات زیادی بوده و با تحریم های شدید و یا جنگ روبرو هستند اما در واقع اگر کمی عاقلانه به تصویر زیر نگاه کنیم در میابیم که  :

شهرهای مشخص شده به لحاظ امکانات تفریحی و رفاهی به هیچ عنوان هم تراز با جزیره کیش نبوده و هتلهای کیش به مراتب مجلل تر و زیباتر و با امکانات بیشتری هستند. البته به جز شهر کاشان که خانه های تاریخی آن بسیار زیبا و در نوع خود بی نظیر هستند اما این شهر نیز فاقد امکانات تفریحی کافی می باشد.

هتل کیش

هتل های کیش لوکس ترین هتل ها در جزایر ایران

حال کمی به جوانب دیگر جزیره کیش بپردازیم اگر از هتل های کیش چشم پوشی کنیم این جزیره در مقایسه با جزایر دیگر دنیا خط مشی متفاوت دارد با توجه به وضعیت بحرانی اقتصادی در حال حاضر امید بسیاری از کیشوندان به روش های کسب درآمد جدید در این جزیره می باشد.

با توجه به تصویر زیر در میابیم گردشگران خارجی در ایران تعداد محدودی هستند که بیشترین آنها نیز از کشورهای عربی به این دیار راهی می شوند و رزرو هتل در کیش یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای مردمانی سازگار با اقلیم کشورهای عربی است.

ایرانیان به سرعت با توجه به نیاز گردشگران عرب برای هزینه های درمانی اندک دریافتند علاوه بر تاسیس هتل کیش می توانند به قطب سلامت خاور میانه تبدیل شوند و از این راه درآمدی هم پایه با دلار و درهم داشته باشند این فعالیت پیش از این در شهر مشهد انجام میشد.

هتل کیش

علاوه بر قطب سلامت و توجه به هتل های کیش می توان به تفریحات آبی متنوع و ورزش های آبی و دریایی نیز اشاره کرد که با هزینه ای بسیار اندک برای گردشگران خارجی در دسترس هستند. حالا کیش تنها جزیره ای با اقلیم دوست داشتنی و زیبایی های طبیعی نیست و جزیره ای بسیار آبادتر از برخی جزایر دیگر جهان است.

اگر علاوه بر رزرو هتل در کیش و رزرو تور کیش و تفریحات آبی و جشن ها و کلینیک های درمانی گزینه باغ داری و پرورش میوه ها استوایی را هم در این جزیره رونق دهیم می توان ادعا کرد جزیره کیش آبادترین جزیره ارزان دنیاست و این بی نظیر است! 

نگاهی گذرا می اندازیم به برخی از مجلل ترین هتلهای کیش که با هزینه ای باور نکردنی برای گردشگران خارجی خدماتی مضاعف و تفریحات آبی و غیره را نیز ارائه می دهند. 

هتل ترنج کیش

اگر قرار باشد در ارزان ترین جزیره دنیا اقامت کنید پس چرا نگران قیمت رزرو هتل در کیش باشیم! شاید خنده دار به نظر برسد اما واقعیت همین است شما به ارزان ترین جزیره آباد دنیا سفر کرده اید پس بهتر است در بهترین هتل ها اقامت کنید.

اگر به جزیره مشابهی در کشور آمریکا سفر کنید آیا قادر به رزرو یک هتل پنج ستاره خواهید بود؟ یا مبلغی معادل رزرو هتل کیش پنج ستاره را پرداخت می کردید؟ پس شک نکنید اقامت در هتل ترنج با هزینه ای بسیار اندک نسبت به دیگر نقاط مشابه جهان حیرت انگیز و منصفانه می باشد.

هتل ترنج کیش یک هتل دریایی که جزایر معدودی در جهان همانندش را دارند. رزرو هتل در کیش آن هم بر روی امواج دریا تنها با چند دلار حیرت انگیز است که متاسفانه تبلیغات خوبی برای افزایش جذب گردشگران خارجی در این جزیره وجود ندارد.

والیبال ساحلی در آفتاب، حمام آفتاب در شن های داغ، صرف نوشیدنی های خنک در ساحلی آبی، بازی های هیجان انگیز که از سرخوشی به وجدتان خواهند آورد، تماشای غروب آفتاب از ویژگی های اقامت در هتل کیش ترنج می باشد که در هیچ کجای دنیا شابهش یافت نخواهد شد.

ساخت دو جزیره ی مصنوعی در هتل دریایی ترنج که باعث جذب پرندگان مهاجر و حفظ اکوسیستم طبیعی می شود به علاوه ساختار سازگار با اقلیم و طبیعت این هتل در کیش که موجب تحسین است.

رزرو هتل در کیش با اتاق هایی از جنس چوب با بوی نم دریا و شن های خیس، کف شیشه ای و ایوانی بر روی آبهای آزاد با قیمت یک پنجم هتل های مشابه در دنیا بی نظیر است و این برای هر گردشگری جالب به نظر می رسد اگر تبیلغات به اندازه کافی وجود داشته باشد.

هتل میراژ کیش

هتل میراژ یکی از لوکس ترین و زیبا ترین هتل های کیش واقع در بلوار دریا نزدیک به خلیج نیلگون همیشه فارس می باشد که نزدیک بودن یک هتل کیش به ساحل از ویژگی های بی نظیر برای رزرو هتل در کیش محسوب می شود .

این هتل در کیش  با سبک اروپایی و مدرن و معماری عالی باعث می شود پرداخت هزینه اقامتی آنقدرها هم برای ایرانیان دشوار نباشد و اما برای گردشگران خارجی متحیر کننده باشد

بی گمان اگر همین هزینه را برای سفر به استانبول بپردازید ناچار هستید در یک مسافرخانه کثیف و نا امن شب را سپری کنید! پس چرا در ایران بهترین هتل های کیش که هم ردیف بهترین هتل های دیگر جهان هستند را با هزینه یک مسافرخانه تجربه نکنیم؟ این انتخاب ماست که در شهری اروپایی در مسافرخانه ای محقر اقامت کنیم یا در ایران با پرداخت همان هزینه در مجلل ترین هتل های جهان!

هتل میراژ کیش در سال 1397 افتتاح و فعالیت خود را آغاز نمود که از تجهیزات به روز دنیا در آن استفاده شده است تا گردشگران امکان اقامت مطلوب و خاطره انگیزی را در هتل کیش به همراه داشته باشند شک نکیند رزرو این هتل کیش در جزیره ای مشابه در قاره ای دیگر هزینه ای پنج برابر خواهد داشت.

هتل داریوش کیش لوکس ولی ارزان

همه ما می دانیم که هتل داریوش کیش یکی از لاکچری ترین هتل های کیش است که با مبلغی هنگفت ساخته و پرداخته شده است. همان طور که از اسم و ظاهر هتل پیداست میتوان فهمید که به تاریخ کهن ایران و سلسله هخامنشی توجه خاصی میشود.

این معماری بی نظیر بهتنهایی خیره کننده است و به تنهایی بنایی دیدنی محسوب می شود و همچنان پس از گذشت سالیان زیاد از بهترین هتلهای کیش و جهان شناخته می شود.

مهم ترین نکته ای که باید توجه داشت مقایسه هتل داریوش کیش  با دیگرهتل ها در جزیره های مختلف دنیا میباشد که با وجود لوکس بودن و گران بودن باز هم در رده  ارزان ترین هتل های دنیا قرار میگیرد.

جزیره هایی مثل کارائیب و جزایر قناری  که در نظر ما گران ترین جزیره های دنیا هستند کمی شبیه به جزیره کیش و حتی رزرو هتل در کیش می باشند.  به جرات میتوان گفت چون ارزش پول ما نسبت به  ارزش پول های رایج دنیا بسیار پایین تر است ، به همین دلیل هزینه های مالی برای سفر ایرانیان به این جزیره ها خیلی گران تمام میشود.

هتل کیش

این هتل کیش از گران ترین و مجهز ترین هتل های کیش میباشد، زیرا با مبلغی  بالغ بر 250 میلیون دلار ساخته شده است. از لوکس بودن این هتل کیش میتوان به بدو ورود به هتل داریوش اشاره کرد . استخری بزرگ یا ستون هایی از تندیس های پاسارگاد که اصالت ایرانی بودن  را نشان می دهد که  به وضوح میتوان دید.

 بعد از گذشتن از استخر زیبا در داخل محوطه ، به لابی طلایی این هتل کیش میرسیم که با هارمونی رنگ های سفید و طلایی  رنگی شاهانه به این هتل کیش داده است. نقش و نگارهای زیبای سربازان هخامنشی  که بر در و دیوار این هتل مجلل نگاشته شده ،چشم های شما را به خود خیره میکند، تا از این همه اصالت و تمدن لذت وافری ببرید.

مبلمان های سلطنتی این هتل کیش بسیار خاص و سفارشی تهیه شده است که  با رفتار پرسنل و کار آزموده این هتل کیش فضایی ایجاد میکند تا شما حس پادشاهی در این هتل مجلل کیش داشته باشید. در راه رو های هتل داریوش که قدم میزنید، آباژور هایی با رنگ طلایی و نمادی از شیر های سنگی را خواهید دید که زیبایی این هتل کیش را دو چندان میکند.

سه هتل ذکر شده در مطلب فوق تنها تعداد محدودی از هتل های کیش بود که به توصیف آنها پرداختیم. اگر خدمات تفریحی این جزیره در کنار هتل های لوکس آن و خدمات درمان و زیبایی ، کرایه خانه های مبله شده شیک، امکان کرایه خودرو به هزینه اندک و بسیاری مسائل دیگر را کنار هم بگذاریم در می یابیم سفر به این جزیره به مراتب ارزان تر از جزایر کارائیب می باشد!

رزرو هتل کیش از کیشلندیار چه مزیتی دارد؟

با رزرو هتل کیش از سایت کیشلندیار علاوه بر این که با کمترین قیمت، در هتل های کیش اقامت خواهید داشت؛ از تخفیف تفریحات کیش، گشت دور جزیره، ورودی رستوران موزیکال ها، پشتیبانی 24 ساعته، نظر سنجی های مدام قبل، حین و بعد سفر نیز بهره مند خواهید شد. ضمن این که سایت کیشلندیار با وجود یک کارگزاری رسمی در کیش، اطمینان خاطر گردشگران تور کیش را فراهم می کند.

چگونه هتل های ارزان کیش را بشناسیم؟

هتل های ارزان کیش مسلماً لول 1 ستاره و 2 ستاره دارند که برخی از آن ها کیفیت قابل قبولی را برای اقامت در جزیره کیش ندارند. اما برای شناخت بهتر هتل های ارزان کیش با کیفیت خوب، می توانید از مشاوره با کارشناسان مجرب کیشلندیار نهایت بهره را ببرید تا علاوه بر اقامتی ارزان، سفری با کیفیت هم تجربه کنید.

قیمت هتل کیش چرا با رزرو اینترنتی هتل کیش از کیشلندیار متفاوت است؟

قیمت هتل کیش (نرخ برد هتل ها) نرخ مصوب بوده و تمامی هتل های کیش موظف هستند طبق همین چهارچوب، اتاق های خود را به گردشگران ارائه دهند. اما در همین قوانین یک ماده ای وجود دارد که یک شخص با خرید تعدادی از اتاق ها (به اصطلاح گارانتی کننده)، می تواند با نرخ پایین تر یا بالاتر، مبادرت به رزرو اتاق ها نماید. از آنجایی که سایت کیشلندیار با وضعیت معیشتی مردم آشنا است، سعی می کند با نرخ های پایین و معقول، رزرو اینترنتی هتل کیش را انجام دهد تا هموطنان گرامی با آسودگی خاطر به سفر بروند.

هتل های کیش چه امکانات و خدماتی دارند؟

هتل های کیش با توجه به ستاره هایی که دارند اقدام به ارائه خدمات می کنند که هر کدام از آن ها برای ربودن گوی سبقت از دیگری، سعی در ارائه بیشتر خدمات و ایجاد امکانات رفاهی برای گردشگران می نمایند. اما در هتل های پنج ستاره کیش باید امکاناتی نظیر مجموعه آبی، سالن بدنسازی، خدمات لاندری، تاکسی سرویس و روم سرویس و ... وجود داشته باشد. اگر هتل 5 ستاره ای فاقد موارد ذکر شده باشد، نشان از معمولی بودن هتل است.

برترین هتل های کیش از نظر گردشگران چه نام دارند؟

طبق نظر گردشگران محترم هتل ترنج کیش برترین هتل کیش از دیدگاه آنان بوده و هتل داریوش کیش و هتل مارینا پارک کیش در رتبه های 2 و 3 از نظر کیفیت و خدمات قرار می گیرند. هتل ترنج کیش علاوه بر این که در کیش هتل برتر است، در خاورمیانه هم از نظر ساختمانی، هتلی برتر شناخته می شود.

آیا انتخاب هتل کیش با قیمت مناسب ممکن است؟

بله، رزرو هتل کیش با قیمت مناسب و خدمات بالا در سایت کیشلندیار وجود دارد که می توانید با رزرو هتل سورینت مریم کیش و هتل لیلیوم کیش اقامتی بسیار با کیفیت همراه با قیمتی مناسب را در جزیره کیش تجربه نمایید. از دیگر هتل های با کیفیت و قیمت مناسب در کیش، هتل سورینت صدف کیش است.

رزرو هتل کیش با چه قیمت هایی امکان پذیر است؟

هتل کیش با قیمت های مختلف در سایت های بسیاری دیده می شود که کیشلندیار یکی از این سایت های معتبر است. رزرو هتل کیش با حداقل قیمت هم امکان پذیر است که هتل فارابی کیش یکی از این هتل های ارزان کیش است. برای انتخاب هتل 3 ستاره با کیفیتی مطلوب پیشنهاد می شود هتل رویان قائم کیش را انتخاب نمایید.

رزرو هتل های لوکس کیش با کمترین نرخ؟

شاید رزرو هتل های لوکس کیش با کمترین نرخ تعجب شما را برانگیزد، اما این امر درسایت کیشلندیار امکان پذیر است. این سایت معتبر با ارائه کمترین نرخ آن هم به صورت واقعی، سعی در ایجاد سفری قیمت مناسب همراه با اقامت در بهترین هتل های کیش را برای هموطنان گرامی دارد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 021،43000020 تماس حاصل فرمایید.

021-43000020

کیشلندیار در حال جستجوی بهترین نتایج هتل برای شماست.