هتل های کیش

معرفی هتل های کیش از لحاظ قیمت ، ظرفیت ، امکانات همینطور بهترین هتل های کیش به ترتیب : هتل های پنج ستاره ، هتل های چهار ستاره ، هتل های سه ستاره و ارزان ترین هتل های کیش مشاوره رایگان جهت سفر به کیش با کیش لندیار
Image

بهترین هتل های کیش

هتل های کیش در گروه پر مخاطب ترین هتل های ایران بعد از مشهد قرار دارند از این رو بارها مورد پرس و جو قرار گرفتهاند و با انتقادها و تعریف های زیادی همراه بوده اند به عنوان مثال برخی هتل ها همچون هتل داریوش کیش آنقدر شهرت دارد که روایات زیادی از آن نیز وجود دارد.

بهترین هتل های کیش به ترتیب : 

در این مقاله با کیش لندیار همراه هستیم تا برترین هتل های جزیره کیش در نگاه گردشگران را بررسی کنیم.

هتل ویدا کیش

این هتل به تازگی و در سال 1396 افتتاح شده و هتل پنج ستاره جزیره کیش می باشد که بارها و بارها مورد جست و جو قرار گرفته است با توجه به اینکه تنها دوسال از زمان ساخت آن می گذرد اما این استقبال بینظیر است. البته نمی توان عنوان نمود که این استقبال به دلیل ارائه خدمات با کیفیت عالی است اما می توان پیش بینی کرد که هتل های پنج ستاره این جزیره بسیار مورد توجه گردشگران قرار دارند هر چند که تمام هتل های پنج ستاره هم با این استقبال روبرو نیستند اما به هر حال ایرانیان ثابت کرده اند که عاشق چیدمان مدرن و شیک و نو هستند و شاید همین برق تجمل گرایی باعث استقبال از این هتل شده است.

هتل ویدا کیش علاوه بر پنج ستاره بودن با واقع شدن در بلوار موج و منطقه ساحلی فاصله اندکی با جاهای دیدنی کیش دارد که این بهترین گزینه برای یک مسافر جزیره است. رستوران ها و کافه ها، بازارها، تفریحات ساحلی، مسیر دوچرخه سواری همگی از دوست داشتنی ها نزدیک به هتل ویدا کیش هستند.

علاوه بر تمام موارد ذکر شده خرید بلیط هواپیما و اقامت در برخی از اتاق های هتل ویدا کیش چشم اندازی چند روزه به امواج زیبای دریا را به چشمان مسافر هدیه می دهد که تمام ساعات روز خود را با بهترین حس و حال سپری نماید.

 هتل پارمیدا کیش

هتل پارمیدا کیش هم با اینکه هتل چهار ستاره است اما در گروه بهترین هتل های کیش در نگاه گردشگران قرار گرفته است اما دلیل این محبوبیت چیست؟

خرید بلیط هواپیما به تنهایی هزینه زیادی را برای یک خانواده به دنبال دارد از این رو اغلب اشخاصی که خانوادگی سفر میکنند ترجیح می دهند در هتلی با کیفیت اما ارزانتر از هتل پنج ستاره اقامت کنند. هتل پارمیدا کیش نیز با موقعیت مکانی عالی نسبت مجتمع های تجاری لوکس، دریا، رستوران ها، پارک آهوان و اسکله تفریحی بسیار محبوب است.

برای ادامه مطلب بهترین هتل های کیش کلیک کنید

Image

هتل های کیش و محبوبیت آنها

فردی ایرانی با اصالت مشهدی که از کودکی تجربه خوبی در هتلداری داشت برای تحصیل به آمریکا سفر کرد که هواپیما او در جزایر قناری گرفتار شد و تصمیم گرفت در این جزایر صنعت هتلداری را رونق بخشد و شروع به فعالیت نمود. زمان زیادی نگذشت که جزایر قناری با استقبال بسیار خوبی از سوی جهانیان روبرو شد و هتلداری در این منطقه رونق یافت.

هتل های کیش همچون جزایر قناری ؟

اما جزیره کیش هم دست کمی از جزایر قناری نداشت پس چرا هتل های کیش نباید شبیه به جزایر قناری می شدند؟ این جرقه اولیه برای ساخت هتل های مجلل در این جزیره بود.

وقتی این شخص به زادگاه خود بازگشت تا هتل هایی همانند آنچه در جزایر قناری افتتاح کرده بود در ایران هم با ارکان ایرانی به پا کند و با موفقیت هتل های داریوش و چند هتل دیگر را ساخت و افتتاح نمود.

 

حسین ثابت

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش هتل پنج ستاره کیش که بیش از پنج ستاره بودنش نمای هخامنشی و با شکوه آن جلب توجه می کند سنگ های حکاکی شده و سر ستون های تخت جمشید و سربازان  هخامنشی که بازگو کننده فرهنگ ایران در باستان هستند و حالا با تفریحات آبی و چیدمان لوکس اروپایی ترکیب شده اند و تحسین هر رهگذر و مهمانی را بر می انگیزد.

حسین ثابت بکتاش کارآفرین بزرگ مشهدی متولد 1313 که حالا فردی ثروتمند است توانست علاوه بر جمع آوری ثروت به ایرانیان زیادی خدمت کند و فرهنگ ساخت هتل های لوکس را به همراه تفریحات شاد به ایران آورد.

او سرمایه گذار هتل پانیذ کیش، هتل لاله کیش، هتل هلیا کیش، هتل تماشا کیش و ... می باشد علاوه بر این هتل های دیگری را هم در ایران و مشهد و جزایر قناری راه اندازی نمود.

هتل کوروش کیش

حسین ثابت نقشه های زیادی برای هتل سازی در ایران داشت اما موفق به عملیاتی نمودن تمام آنها نشد. وی کلنگ هتل کوروش کیش را هم زد و قرار بود اولین هتل خورشیدی ایران را راه اندازی نماید که متاسفانه در سال 1389 این پروژه از کار ایستاد و دوباره بعد از چندین سال شروع به فعالیت نمود.

وی علاوه بر کلنگ هتل کوروش کیش، پیست های اسب دوانی و دهها خدمت دیگر به این جزیره را بوجود آورد که امروزه از جاذبه های گردشگری این جزیره محسوب می شوند.

حسین ثابت در مشهد نیز کمپ بزرگ طرق را در برنامه های گردشگری خود قرار داد این کمپ بسیار سرسبز و دیدنی و زیباست و با وجود دریاچه مصنوعی و فضای جنگلی و کانکس های اقامتی دوست داشتنی ترین پارک اقامتی شهر مشهد است.

هتل های کیش و هتل های مشهد و بی شک در آینده هتل های هندورابی، چابهار و ... می توانند از بهترین اقامتگاههای دنیا باشند اگر اشخاصی همچون حسین ثابت برای آنها با دلسوزی سرمایه گذاری نمایند.

Image

هتل های پرطرفدار کیش

کیش جزیره ای گرمسیر و زیبا در ایران است که هر ساله بیشترین گردشگر را در بین کلان شهرهای دیگر به سمت خود می کشاند. از این رو کیش لندیار تصمیم دارد هتل های پرطرفدار کیش را معرفی نماید. همچنین منطقه ساحلی باعث محبوبیت دو چندان این هتل شیک و زیبا شده است علاوه بر ساحلی بودن اسکله تفریحی و تمرکز بازارها و مجتمع های تجاری و رستوران ها و کافی شاپ ها و کنسرت ها و جنگ های شادی در این منطقه هر گردشگری را ترغیب می کند تا سفری مهیج را در بهترین و نوسازترین هتل های لوکس تجربه نماید. 

هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش هتل پنج ستاره که به تازگی و در سال 1397 ساخته شده و همجوار ساحلی آرام است که برخی اتاق های آن در ارتفاع چشم اندازی فوق العاده به دریا دارد.

هتل سازی در جزیره کیش به خوبی نشان می دهد هتل های نوساز از محبوب ترین واحدهای اقامتی در این جزیره هستند و هر چند سال به تعداد آن ها افزوده میشود تا گردشگران بیشتری را تشویق به حضور در این جزیره نمایند. هرچند این روند تهدید بزرگی برای طبیعت بکر این جزیره و بر هم زدن اقلیم است اما هنوز این فعالیت ادامه دارد و به عقیده برخی سرمایه داران بهتر است این جزیره تبدیل به شهری شبیه سئول و یا شهرهای بزرگ ساحلی شود.

به هر حال در گیر و دار همین تصمیمات است که شاهد احداث چندین هتل همچون هتل میراژ کیش با شکوه هستیم. این هتل با معماری تلفیقی ایرانی و اروپایی و چیدمان مدرن بسیار مورد توجه علاقمندان به معماری نوین می باشد. 

برای ادامه مطلب هتل های پرطرفدار کیش کلیک کنید