پنج شنبه, 30 فروردين 1397 17:51

اردوی تیم ملی پارا دوچرخه سواری از اردیبهشت آغاز می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اردوی تیم ملی پارا دوچرخه سواری از اردیبهشت آغاز می شود.

رئیس انجمن پارا دوچرخه سواری گفت: شش مرحله اردوی آمادگی برای حضور در بازی های پارا آسیایی جاکارتا درنظر گرفته شده است که نخستین مرحله آن اردیبهشت با حضور ۱۰ نفر در جزیره کیش برگزار می شود.
فرهاد عصفوری افزود: در این اردو مهدی محمدی، علیرضا قاسمی و بهرام سلیمانی که در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرده بودند به همراه هفت ورزشکار جدید به اردو دعوت می شوند که در پایان، برترین ها برای شرکت در بازی های پارا آسیایی جاکارتا انتخاب می شوند.
وی با بیان این مطلب که به همه ورزشکاران یکسان نگاه می شود، اظهارکرد: در این اردو از هفت ورزشکار جدید دعوت شده است، چون همه ورزشکاران حق دارند در اردو شرکت کنند و نگاه یکسانی به ملی پوشان می شود. ورزشکارانی که از آمادگی خوبی برخوردار باشند برای شرکت در بازی های پارا آسیایی جاکارتا انتخاب می شوند.
رئیس انجمن پارا دوچرخه سواری در خصوص بازی های پارا آسیایی گفت: رقابت های دوچرخه سواری بازی های پارا آسیایی جاکارتا در دو بخش پیست و جاده برگزار می شود. مسابقات بخش پیست در مواد یک کیلومتر و تعقیبی و رقابت های بخش جاده در مواد استقامت و تایم تریل انفرادی برگزار خواهد شد. از آنجایی که در این مسابقات محدودیت کلاسبندی وجود ندارد سه نفر از آماده ترین ورزشکاران انتخاب و به بازی های پارا آسیایی جاکارتا اعزام خواهند شد.

 

خواندن 891 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 30 فروردين 1397 17:51

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.