سه شنبه, 28 فروردين 1397 19:35

جزيره كيش ميزبان استارتاپ‌هاي جاده ابريشم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 جزیره کیش میزبان استارتاپ‌های جاده ابریشم
مرحله نهایی رویداد جاده ابریشم، با حضور استارتاپ‌های برگزیده مرحله مقدماتی، سرمایه گذاران، شرکت‌ها و شتاب دهنده‌ها در کیش برگزار خواهد شد.

- جزیره کیش میزبان استارتاپ‌های جاده ابریشم

مرحله نهایی رویداد جاده ابریشم، با حضور استارتاپ‌های برگزیده مرحله مقدماتی، سرمایه گذاران، شرکت‌ها و شتاب دهنده‌ها در کیش برگزار خواهد شد. 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، هاشمی هم بنیانگذار استارتاپ جاده ابریشم گفت: در این رویداد 16 استارتاپ برگزیده کشور 29 و 30 فروردین در مدت دو روز کسب و کار نو آورانه خود را به 300 شرکت کننده معرفی می‌کنند.
وی افزود: ماروین لیائو (از صندوق سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهنده (Startup 500)، مارال کلاجیان (کارآفرین سرشناس سو.ئدی)، رضا ملک‌زاده (سرمایه‌گذار و کارشناس بازاریابی از سان فرانسیسکو)، پورگن فوریان (هم بنیانگذار صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر و مشاوره شرکت Pioneers از اتریش)، کیان زندیه (یکی از مدیران صندوق سرمایه‌گذاری Sturgeon از انگستان)، کی شیمادا (مدیر نوآوری مرکز نوآوری و شتابدهی IBM) و نیکولاس اندیو (مدیر بخش خاورمیانه و آسیایی شرکت Sigfox از فرانسه) از سخنرانان این اجلاس هستند.
هاشمی گفت: اینترنت اشیاء، فین‌تک، هوش مصنوعی، فناوری بلاک‌چین، سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری ایران، غلبه کارآفرینان بر چالش‌های ناشی از تحریم‌ها و موانع مختلف در ایران و مشارکت دولت در بهبود فضای کسب و کار نو آورانه برخی از موضوعاتی هستند که در این اجلاس مطرح خواهند شد.
وی افزود: در این رویداد استارتاپی 84 استارتاپ برگزیده بومی از شهرهای مختلف در برابر داوران، کسب و کار خود را معرفی کردند و در نهایت 10 استارتاپ برتر جواز حضور در مرحله نهایی رویداد که در کیش برگزار می‌شود را دریافت کردند.
هاشمی گفت:  6 استارتاپ دیگر نیز توسط تیم داوری انتخاب شدند که خود را برای حضوردر مرحله نهایی آماده کردند.

 

خواندن 966 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 فروردين 1397 19:36

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.