1. خانه
  2. کنسرت های کیش

کنسرت کیش

کنسرت کیش را با تخفیف هایی باور نکردنی تا بیست درصد تخفیف نسبت به دیگر سایت های کنسرت از صفحه کنسرت و جنگ کیش سایت کیشلندیار تهیه نموده و مطمئن باشید سایت کیشلندیار بهترین جایگاه ها را در کنسرت های کیش برای شما در نظر می گیرد.

جنگ شبانه شب شو

جنگ شبانه شب شو

220,000تومان
240,000
اطلاعات جنگ شبانه شب شو
جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش

جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش

220,000تومان
390,000
اطلاعات جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش
جنگ شبانه ایرانیا کیش

جنگ شبانه ایرانیا کیش

220,000تومان
390,000
اطلاعات جنگ شبانه ایرانیا کیش
جنگ شبانه پازل شو

جنگ شبانه پازل شو

490,000تومان
490,000
اطلاعات جنگ شبانه پازل شو
جنگ شبانه پرشین شو

جنگ شبانه پرشین شو

250,000تومان
390,000
اطلاعات جنگ شبانه پرشین شو
جنگ شبانه ارم شو

جنگ شبانه ارم شو

380,000تومان
390,000
اطلاعات جنگ شبانه ارم شو
جنگ شبانه بابک شو کیش

جنگ شبانه بابک شو کیش

240,000تومان
420,000
اطلاعات جنگ شبانه بابک شو کیش

کنسرت های کیش با تخفیف

کنسرت کیش، یکی از تفریحات کیش است که بسیاری از گردشگران به این دلیل رزرو تور کیش را انجام می دهند تا به کنسرت خواننده های محبوب بروند. به طور کلی کنسرت در کیش بعد از تهران، رتبه دوم را به خود اختصاص داده که بیانگر استقبال بیش از حد افراد است.

کنسرت های کیش با قیمت مختلفی در بازار، کانترهای فرودگاه یا هتل ها به گردشگران ارائه می شود که قیمتی غیر واقعی داشته و چه بسا، برخی از آن ها تقلبی باشند. پس بهترین روش برای خرید بلیط کنسرت کیش با تخفیف، مراجعه به یک سایت معتبر است که علاوه بر تخفیف کنسرت کیش، دیگر تفریحات کیش با تخفیف را نیز عرضه کند. کیشلندیار تنها سایت معتبر برای خرید تفریحات در کیش و تخفیف بلیط کنسرت کیش بوده که گواهینامه مربوطه را از منطقه آزاد کیش اخذ نموده است.

کنسرت چیست؟

کنسرت به معنی اجرای موسیقی زنده توسط نوازندگان و خواننده است که توسط رهبر اُرکستر، راهنمایی می شوند. این هماهنگی باید به گونه ای انجام شود تا هیچ خطایی رخ دهد؛ زیرا بروز چنین مشکلی و نواختن یک نُت اشتباه می تواند تمام مراحل اجرای موسیقی را دچار مشکل و در نهایت نارضایتی مخاطبان را در پی داشته باشد.

کنسرت های پاپ کیش

کنسرت های پاپ جزیره کیش از متداول ترین اجراهای زنده در جزیره هستند که توسط خوانندگان پاپ مشهور، اجرا می شوند. این خوانندگان پاپ نه تنها در کیش، بلکه در دیگر شهر های ایران مخصوصاً تهران به اجرای موسیقی زنده می پردازند. در ادامه با تعدادی از کنسرت های پاپ کیش آشنا خواهید شد.

کنسرت کیش رضا بهرام

کنسرت رضا بهرام در جزیره کیش هم در کنسرت کیش 99 بسیار پر مخاطب بود و هم کنسرت کیش فروردین 1403 مورد توجه طرفداران این خواننده قرار گرفت. رضا بهرام جدید یکی از خوش صدا ترین خوانندگان پاپ است که با آهنگ گل عشق، طوفانی در موسیقی پاپ ایجاد کرد که سبب شد طرفداران مختص به خود را داشته باشد.

کنسرت کیش بهنام بانی

در کنسرت کیش محال ممکن است آهنگ قرص قمر را به صورت زنده گوش نداده باشید، زیرا در کنسرت فروردین 1403 بهنام بانی، این آهنگ به طور زنده برای طرفداران اجرا گردید. بهنام بانی از چهره های مشهور موسیقی پاپ است که 30 سال سن داشته و با آهنگ قرص قمر، توانست جایگاه ویژه ای را در خوانندگان محبوب کشور برای خود دست و پا کند.

کنسرت کیش آرون افشار

به جرات می توان گفت یکی از چهره های جدید موسیقی پاپ در ایران که قبلاً یک خواننده نوپا در مجالس عروسی بود، اکنون به چهره ای جهانی و مشهور تبدیل شده است. بله آرون افشار، خواننده جوان موسیقی پاپ کشور است که 26 سال سن داشته و با آهنگ زیبای جانم باش، تحولی عظیم در موسیقی پاپ ایران ایجاد نمود.

کنسرت کیش محسن ابراهیم زاده

بلیط کنسرت کیش محسن ابراهیم زاده به قدری پر مخاطب بود که در عرض چند ساعت، تمامی بلیط آن به فروش رفت. محسن ابراهیم زاده یکی از بهترین خوانندگان پاپ است که با آهنگ دونه دونه و بسیاری دیگر، در میان ایرانی ها و خوانندگان پاپ گل کند. این خواننده جوان که اصلیت آن جنوبی است با جدید ترین آهنگ خود توانست غوغایی در موسیقی ایجاد نماید.

کنسرت کیش در کجا برگزار می شود؟

تا قبل از بیماری کرونا، بیشتر کنسرت های کیش در سالن همایش هتل ها یا آمفی تئاتر ها برگزار می شد که پس از همه گیری ویروس منحوس کووید 19 تا چند ماه کنسرهای کیش تعطیل شد. اما با گذشت زمان و رعایت پروتکل های بهداشتی (رعایت فاصله اجتماعی) کم کم بلیط کنسرت های کیش با تخفیف رونق پیدا کرد.

اما مکان جدید برگزاری تمامی کنسرت های کیش، به یک مکان ختم می شود که بزرگ ترین سالن کنسرت کیش بوده و به بهترین سیستم های صوتی و تصویری مجهز می باشد. سالن آوای خلیج فارس محل برگزاری تمامی کنسرت های پاپ کیش بوده و تمامی دستور العمل های وزارت بهداشت در قبال جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در این سالن کنسرت اجرا می شود. با این تفاسیر می توانید خیلی راحت و بی دغدغه خرید بلیط کنسرت کیش با تخفیف را انجام دهید و از اجرای موسیقی زنده خواننده محبوب خود لذت ببرید.

چگونه بلیط کنسرت کیش با تخفیف را رزرو کنیم؟

برای تهیه تخفیف بلیط کنسرت کیش کافی است وارد سایت تفریحات کیش کیشلندیار شوید، سپس از گزینه های نمایش داده شده، قسمت کنسرت و جُنگ کیش را انتخاب نمایید. پس از این مراحل لیست کامل کنسرت های پاپ کیش، کنسرت خواننده های محبوب در کیش و جُنگ های شبانه مانند جُنگ حسن ریوندی و ... برای شما باز می شود که هرکدام با قیمتی استثنایی و تخفیف بلیط کنسرت کیش به شما عرضه می شود.

البته یک راه دیگر برای خرید کنسرت کیش با تخفیف وجود دارد که آن هم تماس تلفنی با کارشناسان مجرب کیشلندیار است. جهت ارتباط می توانید با شماره های 09347698592، 021،43000020 تماس حاصل فرمایید که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی شما خواهد بود.

جنگ های شبانه کیش، دشمن غصه و غم

جنگ های شبانه کیش جزء لیست تفریحات کیش هستند که مخاطبان این شوهای شبانه، خانواده ها هستند. جنگ های شبانه با اجرا نمودن استند آپ کمدی های خنده دار، پخش موسیقی و شعبده بازی خنده را بر لبان شما می نشاند و دشمن غم و غصه هستند. در ادامه با تعدادی از بهترین جنگ های شبانه کیش آشنا خواهید شد.

جنگ شبانه پرشین شو کیش

شو شبانه پرشین شو یکی از بهترین جنگ های شبانه کیش است که با ارائه بهترین و حرفه ای ترین اجراهای خنده دار، خنده را بر لبان شما میهمان می کند. تمامی دست اندرکاران این شو شبانه، آرزو دارند، خاطره های دلچسبی را از سفر به کیش برای شما به یادگار بگذارند. این شو شبانه در سالن همایش هتل بین المللی کیش اجرای برنامه دارد.

جنگ شبانه پازل شو

جنگ شبانه پازل شو کیش در واقع ستاره های کشف شده در برنامه عصر جدید هستند که با اجرای برنامه ای خارق العاده، به فینال عصر جدید و در نهایت به گروه پازل شو راه پیدا کردند. مدیریت گروه پازل شو به عهده خانم عسل افشاری و اجرای برنامه توسط آرتین و آرش شاهوران برای موسیقی انجام می شود. این جنگ شبانه در سالن کنسرت پارک دلفین کیش به اجرای نمایش می پردازد.

جنگ شبانه دینامیت شو

دینامیت شو در واقع یک بمب خنده و انرژی در کیش می باشد که بیشتر گردشگران را به سمت خود جذب کرده است. میلاد صالح پور مجری و تهیه کننده دینامیت شو می باشد که در زمینه استند آپ کمدی فعالیت درخشانی داشته است. احسان استیجابی، مجید ترکمان و دی جی وحید نیز از دیگر عوامل دینامیت شو می باشند. این شو شبانه در کنسرت هال بولینگ مریم به اجرای برنامه می پردازد.

جنگ شبانه ایرانیا

جنگ شبانه ایرانیا کیش از کهنه کار ترین شوهای شبانه جزیره است که هنرمندان بسیاری از دل این شو بیرون آمده اند. اکبر اقبالی، نیما صالحی، علیرضا حقانی و ... افرادی هستند که در شو شبانه ایرانیا پرورش یافته و اکنون هر یک از آن ها برای خود جنگ شبانه دارند. با تهیه بلیط این جنگ شبانه، مسلماً برای ساعاتی غم و غصه را فراموش خواهید کرد. مکان برگزاری این شو، سالن آمفی تئاتر سافاری کیش است.

جنگ شبانه ارم شو

ارم شو یکی دیگر از شوهای شبانه در جزیره کیش است که در سالن آمفی تئاتر هتل ارم کیش برنامه اجرا می کند. با این که ارم شو نوپا است، اما با ارائه اجراهایی با کیفیت، طنز آمیز و ... توانسته نظر بسیاری از گردشگران را جلب و برای خود هوادار جذب کند. لازم به ذکر است این شو شبانه از قیمتی مناسب تر به نسبت دیگر شوهای شبانه کیش دارد.

دلقک خانه خان عمو

دلقک خانه خان عمو تنها برای کودکان و نوجوانان مناسب می باشد که همراه خانواده های خود به این دلقک خانه بیایند. همین انحصار باعث شده تا 50 صندلی مخصوص کودکان و 50 صندلی برای افراد بزرگسال در نظر گرفته شود. 2 مجری به نام خاله سوگند و خان عمو در این شو کودک نمایش اجرا می کنند که بسیار سرگرم کننده است. این کودک شو در سالن آمفی تئاتر هتل میراژ کیش اجرا می گردد.

کنسرت شو حسن ریوندی

حسن ریوندی یکی از شو من های ایرانی است که با اجرای برنامه های زیبا و خنده دار خود، توانسته جایگاه ویژه ای را در میان دیگر شو من ها برای خود دست و پا کند. کنسرت شو حسن ریوندی بیشتر موزیکال بوده و با اجرای استند آپ کمدی، رقص نور و ... ساعاتی سرشار از خنده را برای شما در پی خواهد داشت. محل اجرای کنسرت شو حسن ریوندی، فضای باز ابنمای موزیکال کیش است.

کنسرت های کیش 1403 در چه مکانی برگزار می شود؟

کنسرت کیش، کنسرت پاپ کیش، کنسرت بهنام بانی کیش و دیگر کنسرت ها در مجموعه آوای خلیج فارس مشهور یه فضای باز آبنمای موزیکال برگزار می شوند.

بلیط کنسرت های کیش چقدر هزینه دارد؟

بسته به نوع کنسرت (کنسرت پاپ کیش، کنسرت کیش 1403 و ...) ممکن است قیمت بلیط کنسرت کیش هم متفاوت باشد. پس بهتر است قبل از رزرو بلیط کنسرت کیش، با کیشلندیار در تماس باشید.

کنسرت ریوندی در کیش پر مخاطب تر است یا جنگ های شبانه؟

کنسرت ریوندی در کیش مسلما از مخاطبان بسیار بالایی برخوردار است و برنامه های متنوع آن بسیار محبوب تر از جنگ های شبانه کیش است.

جنگ های شبانه بهتر هستند یا کنسرت های کیش؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید بگوییم سلیقه هر شخص متفاوت است. ولی در نظر سنجی های انجام شده جنگ های شبانه کیش به دلیل قیمت ارزان تر و خانواده بودن، محبوب تر از کنسرت های کیش می باشند. اما کنسرت های کیش هم به دلیل طرفداران منحصر به خود مانند کنسرت گرشا رضایی در کیش، کنسرت بهنام بانی در کیش یا کنسرت محسن ابراهیم زاده در کیش مخاطبان بالایی دارند.

امکان رزرو بلیط کنسرت های کیش و جنگ شبانه کیش با تخفیف وجود دارد؟

بله، با مراجعه به سایت کیشلندیار (تنها سایت دارای مجوز فروش تفریحات آنلاین) می توانید رزرو بلیط کنسرت های کیش، جنگ های شبانه کیش، رزرو تفریحات کیش و ... را با کمترین قیمت انجام دهید.

021-43000020 09347698592