هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

درجه هتل ترنج کیش

شروع قیمت : 1,290,000 تومان

تخفیف : 19%

امتیاز کاربران :

آدرس : جزیره کیش-خیابان جهان -بعد از میدان جاسک

نزدیکی به دریا : -

نزدیکی به فرودگاه : 12 دقیقه

درباره هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش هتل ساحلی نیست شاید عبارت هتل دریایی برای آن بهتر باشد این هتل پنج ستاره و دیدنی در ساحل غربی بر روی آبهای آرام جزیره کیش قرار دارد. میدان جاسک ابتدای جاده جهان آدرس این هتل در جزیره استوایی کیش می باشد. هتل ترنج کیش با معماری خاص نسبت به سایر هتل های ساحلی جزیره کیش و حتی ایران و خاور میانه از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و با ارائه خدمات با سطح کیفی بالا موفق شده است به تنهایی سالانه جمعیت زیادی را روانه جزیره کیش نماید.

هتل ترنج کیش هتلی شبیه به نقوش ایرانی و جقه می باشد اما این طرح تنها از ارتفاع قابل مشاهده است و در غیر این صورت با ساختمانهایی سوار بر چوب و فلز مواجه میشوید که با شیروانی و ترکیب دلنشینی از چوب و آب و آفتاب و باد حس آرامش را القاء می کند. هتل ترنج کیش کمی شبیه به خانه های ساحلی کوچک تبت است از این رو محبوبیت زیادی بین گردشگران دارد. علاوه بر این صدای امواج دریا در سکوت منطقه شنیدنی و لذت بخش است. منطقه ساحلی جهان آرا با فاصله مناسبی که از اسکله تفریحی و بافت مسکونی و شهری دارد محیط بسیار آرامی را به مهمانان ارائه می دهد.

هتل ترنج کیش با وجود قرار گرفتن بر روی آبهای آبی مرجانی با تعبیه دریچه های شیشه ای امکان تماشای دریا حتی از کف اتاق را فراهم کرده است. علاوه بر این وجود بالکن ها و فضای نشیمن در آنها یکی از دوس داشتنی ترین قابلیت ها برای تماشای دریا می باشد. این هتل حتی در شب منظره ای بی نظیر به همراه سکوتی دلنشین دارد که سفری به یاد ماندنی را برای گردشگران به ارمغان می آورد.

هتل ترنج کیش با صد واحد اقامتی که همگی بر روی دریا واقع شده اند و چشم انداز به آبهای آبی دارند و رستوران های ساحلی و بزرگ، فست فود و کافی شاپ و سالن ماساژ و اسپا و ورزش و ... یکی از بهترین هتل های جزیره کیش است که مسافران را از تردد در سایر نقاط جزیره بی نیاز می سازد. هتل ترنج کیش موفق به کسب گواهینامه ها ، تقدیر نامه ها و تندیس های زیادی از سوی مجامع هتل داری ملی و بین المللی گشته است حتی این هتل به دلیل دوستی با طبیعت بسیار تحسین شده است.

هتل ترنج کیش میزبان شخصیت های مهم سیاسی و هنرمندان شناخته شده کشور بوده و می باشد از این رو این هتل نوعی برند در صنعت هتل داری ایران شناخته شده است. این هتل با ارائه زمین بازی ساحلی، گلف، خانه کودک، والیبال ساحلی، اورژانس، کرایه ماشین و صدها خدمات مرغوب و دوست داشتنی دیگر رفاه مهمانان را در نظر گرفته است.

اتاقک های هتل ترنج کیش به سه دسته چهل، شصت و صد و بیست متری تقسیم می شود و تنها برخی از اتاق ها رو به دریا چشم انداز دارند. هرچند که تمام اتاق ها با کف پوش شیشه ای به دریا و ماهی های در حال حرکت دید دارند اما اگر مایل هستید به تماشای دریا بنشینید بهتر است اتاق های رو به دریا را رزرو کنید. از دیگر دانستنی های هتل را جع به اتاق های هتل ترنج این است که با اینکه برخی از اتاق ها به دریا دید داشته و برخی به ساحل و جزیره، تنها اندکی از اتاق ها به سمت غروب و طلوع خورشید چشم انداز دارند و این خصیصه نیز یکی از نکات مورد توجه برای رزرو اتاق می باشد.

هتل ترنج کیش با تمام امکانات و سرگرمی هایی که در یک محوطه بکر گرد هم آورده است اما برای مراجعه به پذیرش آن مسافت زیادی می بایست از محل اتاق ها پیمود. بنابراین توصیه می شود برای مراجعه به پذیرش هتل منتظر ماشین های گلف باشید که هتل برای تردد مسافرانش در نظر گرفته است تا مسیر طولانی را کوتاه و آسان نماید. هتل ترنج کیش به دلیل معماری خاص و منطبق با اکوسیستم منطقه مورد توجه توریست قرار دارد از این رو سالانه گردشگران خارجی زیادی برای اقامت در جزیره کیش این هتل را انتخاب می کنند.

یکی از مسائلی که در ساخت هتل ترنج مطرح بود جز و مد و پیشروی دریا بوده و هست. برای جلوگیری از زیرآب رفتن اتاق ها در شب و مد آب اتاقک ها به واسطه ستون های فلزی و چوبی با فاصله بسیار بیشتری از سطح آب ساخته شده اند تا از فرسودگی و آب گرفتگی در امان باشند.

شب هنگام با مد آب و نورپردازی دریچه های کف اتاق ها می توان همچنان موجودات آبزی در حال حرکت را مشاهده نمود.منطقه استقرار هتل ترنج به گونه ای انتخاب شده است که از هیاهو به دور باشد تا صدای امواج در حالت عادی هم به گوش رسد. این صدای دلنشین شب هنگام که هتل در سکوت فرو رفته بسیار شنیدنی تر و دلچسب تر است.

هتل ترنج همان اندازه که برای بزرگسالان زیبا و آرام است برای کودکان مهیج و دوست داشتنی است و می تواند ساعت ها او را سرگرم کند. به شیشه کف اتاق و حرکت آب زل بزند و در در بالکن اتاق ها جست و خیز نماید و هوس ماهیگیری به سرش بزند و شاید هم در ساحل شنی به توپ بازی مشغول شود به هر حال اقامت در هتل ترنج بی نظیر ترین تجربه اقامتی و سفر برای کودکان خواهد بود البته اگر خودشان را به دردسر نیندازند.

هتل ترنج کیش نامی موفق در صنعت گردشگری و هتل داری است و موفق به کسب تقدیر و گواهینامه های متعددی شده است و الگویی نیک برای هتل هایی در آینده می باشد البته هتل خاص و موفق دیگر در ایران با نام هتل لاله کندوان نیز در گروه هتل های خلاق جهان و سازگار با طبیعت قرار دارد. هتل ترنج کیش در امواج طوفانی دریا چه منظره ای خواهد داشت؟ این یکی از دغدغه هایی است که هنگام ساخت هتل مطرح بود. بسیار مهم است که در روزهای طوفانی هتل با حجم امواج متلاطم و خروشان مواجه نشود و اتاق هایی نمور را باعث نشوند. به همین جهت تحقیقات اقلیمی زیادی برای مکان مناسب انجام شد.

منطقه شمال غربی جزیره کیش ارتفاع مناسبی با سطح دریا دارد و همین امر موجب می شود که در طوفانی ترین حالت دریا هم امواج این منطقه تلاطم اندکی داشته باشد و آسیب جدی به هتل نزند. اتاق های بالکن دار هتل ترنج کیش بیشتر شبیه به اتاق های کابانا هستند با این تفاوت که آزادی عمل د رآنها کمتر است اما به هر حال زیبایی آنها را نمی توان انکار کرد.

وجود دو جایگاه وسط دریا برای حضور پرندگان و ترکیبی دوست داشتنی از حضور پرندگان و آبزیان و انسانها این هتل را به مکانی دیدنی تبدیل نموده است.

نویسنده :


ادامه مطلب

امکانات هتل ترنج کیش

نرخ اتاق های هتل ترنج کیش

فیلم ترنج ترنج کیش

مکان هتل ترنج کیش بر روی نقشه

 • فاصله تا شهر زیرزمینی کاریز (۷ کیلومتر و ۵۱۱ متر)
 • فاصله تا شهر باستانی حریره (۷ کیلومتر و ۷۰ متر)
 • فاصله تا کشتی یونانی (۶ کیلومتر و ۱۳۹ متر)
 • فاصله تا مسير ويژه دوچرخه سواري (۶ کیلومتر و ۴۶۷ متر)
 • فاصله تا پارك درخت سبز (۸ کیلومتر و ۲۳۳ متر)
 • فاصله تا آب انبار سنتی (۸ کیلومتر و ۱۶۸ متر)
 • فاصله تا پدیده شاندیز (۱۱ کیلومتر و ۸۹۵ متر)
 • فاصله تا بازار عرب ها ( صفین) (۴ کیلومتر و ۳۷۳ متر)
 • فاصله تا مجتمع گلف کیش (۴ کیلومتر و ۴۹۴ متر)
 • فاصله تا بازار پارس خلیج (۴ کیلومتر و ۲۴۱ متر)
 • فاصله تا بازار پديده (۸ کیلومتر و ۸۲۸ متر)
 • فاصله تا مركز خريد ديپلمات (۴ کیلومتر و ۲۴۶ متر)
 • فاصله تا روستا باغو (۶ کیلومتر و ۸۳۴ متر)
 • فاصله تا بيمارستان فوق تخصصي كيش (۸ کیلومتر و ۶۱۷ متر)
 • فاصله تا دهكده المپيك (۸ کیلومتر و ۶۴۸ متر)

نظرات مهمانان هتل ترنج کیش

5.0/5 از 2 امتیاز.
 • نظافت هتل و اتاقها
 • نحوه برخورد پرسنل
 • رعایت سکوت و آرامش
 • کیفیت غذا
 • ارزش اقامت نسبت به قیمت
میانگین امتیازات
نکات منفی
نظافت هتل و اتاقها
نحوه برخورد پرسنل
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
یادم رفت بگم که نکات منفی اصلا نداشت
مشاهده بیشتر
ترنج یه هتل خاص
نظافت هتل و اتاقها
نحوه برخورد پرسنل
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
من و همسرم هتل ترنح رو به پیشنهاد کیش لندیار رزرو کردیم
اول نکات مثبت رو بگم اینجا بعدم نکات منفی
هتل فوق العاده لوکس و آروم
یه محیطی بکر که آرامش خاصی داشت و اصلا فکرش رو نمیکردم مخصوصا موقع غروب خورشید که محشر بود
رستوران هتل خیلی زیبا بود و تنوع غذایی خیلی بالا . تا یدم نرفته حتما املت مخصوص سرآشپز رو واسه صبحونه امتحان کنین که بی نظیره
ما تو هتل واقعا احساس آرامش داشتیم بابت اینکه از طراحی گرفته تا لوازم و سکوت و صدای دریا و ... همه باهم طوریکنار هم بود که بهترین سفر رو داشتیم و من قطعا از سفرهای بعدی به جزیره کیش حتما هتل ترنج رو انتخاب میکنم مگر اینکه بچه های کیش لندیار ی هتل دیگه بهم معرفی کنن و میدونم که از اعتمادم پشیمون نمیشم و جز بهترین سفرهام میشه
مشاهده بیشتر

آپلود تصویر (اختیاری)

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview:
لطفا قبل از ارسال نظر خود قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید