هتل ترنج

هتل ترنج کیش

درجه هتل ترنج کیش

شروع قیمت : 1,730,000 تومان

تخفیف : 29%

امتیاز کاربران :

آدرس : میدان جاسک، ابتدای جاده جهان، مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج

نزدیکی به دریا : -

نزدیکی به فرودگاه : 12 دقیقه

درباره هتل ترنجکیش

هتل ترنج کیش هتل ساحلی نیست شاید عبارت هتل دریایی برای آن بهتر باشد این هتل پنج ستاره و دیدنی در ساحل غربی بر روی آبهای آرام جزیره کیش قرار دارد. میدان جاسک ابتدای جاده جهان آدرس این هتل در جزیره استوایی کیش می باشد. هتل ترنج کیش با معماری خاص نسبت به سایر هتل های ساحلی جزیره کیش و حتی ایران و خاور میانه از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و با ارائه خدمات با سطح کیفی بالا موفق شده است به تنهایی سالانه جمعیت زیادی را روانه جزیره کیش نماید.

هتل ترنج کیش هتلی شبیه به نقوش ایرانی و جقه می باشد اما این طرح تنها از ارتفاع قابل مشاهده است و در غیر این صورت با ساختمانهایی سوار بر چوب و فلز مواجه میشوید که با شیروانی و ترکیب دلنشینی از چوب و آب و آفتاب و باد حس آرامش را القاء می کند. هتل ترنج کیش کمی شبیه به خانه های ساحلی کوچک تبت است از این رو محبوبیت زیادی بین گردشگران دارد. علاوه بر این صدای امواج دریا در سکوت منطقه شنیدنی و لذت بخش است. منطقه ساحلی جهان آرا با فاصله مناسبی که از اسکله تفریحی و بافت مسکونی و شهری دارد محیط بسیار آرامی را به مهمانان ارائه می دهد.

هتل ترنج کیش با وجود قرار گرفتن بر روی آبهای آبی مرجانی با تعبیه دریچه های شیشه ای امکان تماشای دریا حتی از کف اتاق را فراهم کرده است. علاوه بر این وجود بالکن ها و فضای نشیمن در آنها یکی از دوس داشتنی ترین قابلیت ها برای تماشای دریا می باشد. این هتل حتی در شب منظره ای بی نظیر به همراه سکوتی دلنشین دارد که سفری به یاد ماندنی را برای گردشگران به ارمغان می آورد.

هتل ترنج کیش با صد واحد اقامتی که همگی بر روی دریا واقع شده اند و چشم انداز به آبهای آبی دارند و رستوران های ساحلی و بزرگ، فست فود و کافی شاپ و سالن ماساژ و اسپا و ورزش و ... یکی از بهترین هتل های جزیره کیش است که مسافران را از تردد در سایر نقاط جزیره بی نیاز می سازد. هتل ترنج کیش موفق به کسب گواهینامه ها ، تقدیر نامه ها و تندیس های زیادی از سوی مجامع هتل داری ملی و بین المللی گشته است حتی این هتل به دلیل دوستی با طبیعت بسیار تحسین شده است.

هتل ترنج کیش میزبان شخصیت های مهم سیاسی و هنرمندان شناخته شده کشور بوده و می باشد از این رو این هتل نوعی برند در صنعت هتل داری ایران شناخته شده است. این هتل با ارائه زمین بازی ساحلی، گلف، خانه کودک، والیبال ساحلی، اورژانس، کرایه ماشین و صدها خدمات مرغوب و دوست داشتنی دیگر رفاه مهمانان را در نظر گرفته است.

اتاقک های هتل ترنج کیش به سه دسته چهل، شصت و صد و بیست متری تقسیم می شود و تنها برخی از اتاق ها رو به دریا چشم انداز دارند. هرچند که تمام اتاق ها با کف پوش شیشه ای به دریا و ماهی های در حال حرکت دید دارند اما اگر مایل هستید به تماشای دریا بنشینید بهتر است اتاق های رو به دریا را رزرو کنید. از دیگر دانستنی های هتل را جع به اتاق های هتل ترنج این است که با اینکه برخی از اتاق ها به دریا دید داشته و برخی به ساحل و جزیره، تنها اندکی از اتاق ها به سمت غروب و طلوع خورشید چشم انداز دارند و این خصیصه نیز یکی از نکات مورد توجه برای رزرو اتاق می باشد.

هتل ترنج کیش با تمام امکانات و سرگرمی هایی که در یک محوطه بکر گرد هم آورده است اما برای مراجعه به پذیرش آن مسافت زیادی می بایست از محل اتاق ها پیمود. بنابراین توصیه می شود برای مراجعه به پذیرش هتل منتظر ماشین های گلف باشید که هتل برای تردد مسافرانش در نظر گرفته است تا مسیر طولانی را کوتاه و آسان نماید. هتل ترنج کیش به دلیل معماری خاص و منطبق با اکوسیستم منطقه مورد توجه توریست قرار دارد از این رو سالانه گردشگران خارجی زیادی برای اقامت در جزیره کیش این هتل را انتخاب می کنند.

یکی از مسائلی که در ساخت هتل ترنج مطرح بود جز و مد و پیشروی دریا بوده و هست. برای جلوگیری از زیرآب رفتن اتاق ها در شب و مد آب اتاقک ها به واسطه ستون های فلزی و چوبی با فاصله بسیار بیشتری از سطح آب ساخته شده اند تا از فرسودگی و آب گرفتگی در امان باشند.

شب هنگام با مد آب و نورپردازی دریچه های کف اتاق ها می توان همچنان موجودات آبزی در حال حرکت را مشاهده نمود.منطقه استقرار هتل ترنج به گونه ای انتخاب شده است که از هیاهو به دور باشد تا صدای امواج در حالت عادی هم به گوش رسد. این صدای دلنشین شب هنگام که هتل در سکوت فرو رفته بسیار شنیدنی تر و دلچسب تر است.

هتل ترنج همان اندازه که برای بزرگسالان زیبا و آرام است برای کودکان مهیج و دوست داشتنی است و می تواند ساعت ها او را سرگرم کند. به شیشه کف اتاق و حرکت آب زل بزند و در در بالکن اتاق ها جست و خیز نماید و هوس ماهیگیری به سرش بزند و شاید هم در ساحل شنی به توپ بازی مشغول شود به هر حال اقامت در هتل ترنج بی نظیر ترین تجربه اقامتی و سفر برای کودکان خواهد بود البته اگر خودشان را به دردسر نیندازند.

هتل ترنج کیش نامی موفق در صنعت گردشگری و هتل داری است و موفق به کسب تقدیر و گواهینامه های متعددی شده است و الگویی نیک برای هتل هایی در آینده می باشد البته هتل خاص و موفق دیگر در ایران با نام هتل لاله کندوان نیز در گروه هتل های خلاق جهان و سازگار با طبیعت قرار دارد. هتل ترنج کیش در امواج طوفانی دریا چه منظره ای خواهد داشت؟ این یکی از دغدغه هایی است که هنگام ساخت هتل مطرح بود. بسیار مهم است که در روزهای طوفانی هتل با حجم امواج متلاطم و خروشان مواجه نشود و اتاق هایی نمور را باعث نشوند. به همین جهت تحقیقات اقلیمی زیادی برای مکان مناسب انجام شد.

منطقه شمال غربی جزیره کیش ارتفاع مناسبی با سطح دریا دارد و همین امر موجب می شود که در طوفانی ترین حالت دریا هم امواج این منطقه تلاطم اندکی داشته باشد و آسیب جدی به هتل نزند. اتاق های بالکن دار هتل ترنج کیش بیشتر شبیه به اتاق های کابانا هستند با این تفاوت که آزادی عمل د رآنها کمتر است اما به هر حال زیبایی آنها را نمی توان انکار کرد.

وجود دو جایگاه وسط دریا برای حضور پرندگان و ترکیبی دوست داشتنی از حضور پرندگان و آبزیان و انسانها این هتل را به مکانی دیدنی تبدیل نموده است.

نویسنده :


ادامه مطلب

امکانات هتل ترنج کیش

نرخ اتاق های هتل ترنج کیش

 

هتل ترنج کیش

وقتی نام بهترین هتل در کیش به میان می آید مسلما نام هتل ترنج کیش  در صدر می آید. این هتل کیش با آوازه بسیاری که از خود در تمام ایران  به جا گذاشته  یکی از پر طرفدار ترین هتل های کیش محسوب می شود. این هتل کیش  با شکل سنتی خود توانسته یکی از خاص ترین ساخت و ساز هتل در کیش را به خود اختصاص دهد. هتل ترنج کیش  با طراحی مهندسان  ایرانی خود توانسته کمترین ضرر به طبیعت را برساند، زیرا این هتل کیش بر پایه ساختار های طبیعی و ملزوماتی استفاد شده که کمترین آلودگی را در خلیج نیلگون فارس  منتشر کند. هتل ترنج کیش برای  قشر مرفه جامعه می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا هر کسی نمی تواند این هتل گران قیمت کیش را رزرو کند و در این هتل کیش اقامت داشته باشد.

شماره تماس هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش برای رزرو  اتاق های خود  تمهیداتی را اندیشیده است که گردشگران جزیره کیش بتوانند با هر وسیله که در دسترس آن ها قرار دارد اقدام به رزرو هتل ترنج کیش بنمایند.  شماره تماس هتل ترنج کیش  در بیشتر مواد زنگ نمی خورد زیرا تلفن این هتل  کیش که بسیار پر هیا هو است  برای مهمانان مقیم در هتل ترنج کیش به صدا در می آید چون با  ورود دهکده جهانی به زندگی انسان ها دیگر شماه تماس هتل ترنج کیش  کار آمد نبوده و رزرو  هتل در کیش به صورت اینترنتی انجام می شود. برای شما عزیزانی که به اینترنت دسترسی ندارید  شماره تماسی جایگزین  را ارائه می دهیم تا هم برای هتل ترنج کیش و دیگر هتل های کیش اطلاعات لازم را  از طریق مشاوران زبده و مجرب  کیشلند یار  به نحو احسن کسب کنید. 38095 داخلی 2 این شماره تماس در 24 ساعت شبانه روز پاسخ گوی گردشگران  جزیره کیش می باشد تا رزرو هتل در کیش را با اطلاعات جامع و کامل انجام دهند.

رزرو هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش هم مانند دیگر هتل های کیش مخاطبان خاص به خودش را دارد که زیباترین و لوکس ترین اتاق هایش را برای بعضی از مهمانان ویژه  خود ارائه می دهد. رزرو اتاق های این هتل کیش  بسیار قیمتی گران دارند اما استراحت در اتاق های این هتل کیش که  کف شیشه ای  دارند و ماهی های بازیگوش را می توان مشاهده کرد لذتی شگرف دارد که قابل وصف نیست. برای رزرو هتل ترنج کیش و دیگر هتل های کیش کافیست به سایت معتبر کیشلند یار مراجعه کرده  و اقدامات لازم برای رزرو هتل در کیش را انجام دهید.  شما عزیزانی  هم که به اینترنت دسترسی ندارید نگران نباشید زیرا با شماره تماس  این سایت، کارشناسان پاسخ گو در تمام 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما می باشند تا هتل مورد نظر خود در جزیره کیش را رزرو کنید.

آدرس هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش به علت این که در میان خلیج فارس قرار گرفته  نمی توان آدرس دقیقی داد ولی گردشگران جزیره نباید نگران باشند زیرا ترانسفر رایگان این هتل کیش آن ها را به آسانی  جا به جا می کنند. اما آدرسی را به شرح زیر برای  شما شرح می دهیم. گردشگران جزیره باید  از بلوار جاسک عبور نمایند و از طریق میدانی به این نام  به خیابان جهان  وارد شده و بعد از پیمودن مصافتی کوتاه به هتل ترنج کیش می رسند.

هتل ترنج کیش و نظرات مردم

نظر یکی از مهمانان مقیم این هتل کیش

واقعا عالی بود. آرامش مطلق را کاملا حس خواهید کرد. هم از نظر غذا هم از نظر برخورد پرسنل  و کارکنان هتل خوبی در کیش است.  از تمیزی و امکانات داخل هتل  راضی بودم.  فقط ایرادی که می تونم به این هتل کیش  بگیرم دور بودن از مناطق خرید و نبود تفریحات در هتل ترنج کیش بود. اگر کسی  به قصد خرید  میخواد  به جزیره کیش سفر کنه  این هتل کیش  توصیه نمی کنم اما برای استراحت  بهترین گزینه  هتل ترنج کیش می باشد.

نظر یکی دیگر از مهمانان این هتل کیش

بالاخره یک هتل در کیش  پیدا شد که نحوه برخورد کارکنان و مدیریتش در سطح بسیار مطلوب باشد. این هتل واقعا یک خاطره رویایی را برای من و همسرم رقم زد. کیفیت اتاق ها بسیار مناسب بود. سرو غذا  در رستوران خورشید  با دید دریا بسیار عالی بود. منظره های زیبا و حس بسیار خوبی  را در این هتل کیش داشتیم. حتما این هتل کیش را پیشنهاد می کنم.

هزینه اقامت در هتل ترنج کیش

 هزینه ی اقامت در هتل ترنج کیش  بسیار گران است زیرا این هتل کیش بهترین خدمات  و امکانات را به مهمانان خود هدیه می دهد. از مهم ترین مزایای این هتل کیش در میان دیگر هتل های کیش می توان به روی آب بودنش اشاره کرد.  اما کمتر کسی می تواند رزرو  این هتل کیش  گران قیمت را انجام دهد، اما با مراجعه به سایت محبوب کیشلند یار می توانید با نازل ترین قیمت هتل ترنج کیش را رزرو کنید. نه تنها هتل ترنج کیش بلکه دیگر هتل های کیش را هم با قیمت مناسب می توان در این سایت محبوب جستجو و رزرو کرد.

نویسنده :


ادامه مطلب

فیلم ترنج ترنج کیش

مکان هتل ترنج کیش بر روی نقشه

 • فاصله تا شهر زیرزمینی کاریز (۷ کیلومتر و ۵۱۱ متر)
 • فاصله تا شهر باستانی حریره (۷ کیلومتر و ۷۰ متر)
 • فاصله تا کشتی یونانی (۶ کیلومتر و ۱۳۹ متر)
 • فاصله تا مسير ويژه دوچرخه سواري (۶ کیلومتر و ۴۶۷ متر)
 • فاصله تا پارك درخت سبز (۸ کیلومتر و ۲۳۳ متر)
 • فاصله تا آب انبار سنتی (۸ کیلومتر و ۱۶۸ متر)
 • فاصله تا پدیده شاندیز (۱۱ کیلومتر و ۸۹۵ متر)
 • فاصله تا بازار عرب ها ( صفین) (۴ کیلومتر و ۳۷۳ متر)
 • فاصله تا مجتمع گلف کیش (۴ کیلومتر و ۴۹۴ متر)
 • فاصله تا بازار پارس خلیج (۴ کیلومتر و ۲۴۱ متر)
 • فاصله تا بازار پديده (۸ کیلومتر و ۸۲۸ متر)
 • فاصله تا مركز خريد ديپلمات (۴ کیلومتر و ۲۴۶ متر)
 • فاصله تا روستا باغو (۶ کیلومتر و ۸۳۴ متر)
 • فاصله تا بيمارستان فوق تخصصي كيش (۸ کیلومتر و ۶۱۷ متر)
 • فاصله تا دهكده المپيك (۸ کیلومتر و ۶۴۸ متر)

نظرات مهمانان هتل ترنج کیش

5.0/5 از 2 امتیاز.
 • نظافت هتل و اتاقها
 • نحوه برخورد پرسنل
 • رعایت سکوت و آرامش
 • کیفیت غذا
 • ارزش اقامت نسبت به قیمت
میانگین امتیازات
نکات منفی
نظافت هتل و اتاقها
نحوه برخورد پرسنل
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
یادم رفت بگم که نکات منفی اصلا نداشت
مشاهده بیشتر
ترنج یه هتل خاص
نظافت هتل و اتاقها
نحوه برخورد پرسنل
رعایت سکوت و آرامش
کیفیت غذا
ارزش اقامت نسبت به قیمت
نظر:
من و همسرم هتل ترنح رو به پیشنهاد کیش لندیار رزرو کردیم
اول نکات مثبت رو بگم اینجا بعدم نکات منفی
هتل فوق العاده لوکس و آروم
یه محیطی بکر که آرامش خاصی داشت و اصلا فکرش رو نمیکردم مخصوصا موقع غروب خورشید که محشر بود
رستوران هتل خیلی زیبا بود و تنوع غذایی خیلی بالا . تا یدم نرفته حتما املت مخصوص سرآشپز رو واسه صبحونه امتحان کنین که بی نظیره
ما تو هتل واقعا احساس آرامش داشتیم بابت اینکه از طراحی گرفته تا لوازم و سکوت و صدای دریا و ... همه باهم طوریکنار هم بود که بهترین سفر رو داشتیم و من قطعا از سفرهای بعدی به جزیره کیش حتما هتل ترنج رو انتخاب میکنم مگر اینکه بچه های کیش لندیار ی هتل دیگه بهم معرفی کنن و میدونم که از اعتمادم پشیمون نمیشم و جز بهترین سفرهام میشه
مشاهده بیشتر

آپلود تصویر (اختیاری)

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview:
لطفا قبل از ارسال نظر خود قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید