هتل گلدیس

هتل گلدیس کیش

درجه هتل گلدیس کیش

شروع قیمت : 269,000 تومان

تخفیف : 33%

امتیاز کاربران :

آدرس : بلوار ایران ، جنب اداره آب و برق

نزدیکی به دریا : هفت دقیقه

نزدیکی به فرودگاه : 6 دقیقه

درباره هتل گلدیسکیش

هتل گلدیس کیش، هتلی سه ستاره در جزیره آرام کیش که در سال 1370 افتتاح شده است. ساختمانی که ارتفاع زیادی ندارد اما در تمام این سالها به خوبی میزبان گردشگرانی بود که این جزیره را برای استراحت و یا تجارت انتخاب می کردند.

هتل گلدیس کیش در گروه هتل های نوساز و زیبا و فریبنده قرار ندارد اما ساها پیش آنگاه که هنوز هتل های مرتفع و پنج ستاره وجود نداشتند این هتل به شایستگی پذیرای مهمانان اندک جزیره بوده و می باشد.

هتل گلدیس کیش معماری داخلی و ورودی پیچیده ای ندارد و از دکور لوکس و چیدمان پر زرق و برق فاصله زیادی دارد اما متراژ 6550 متری آن به همراه پوشش گیاهی مناسب و اتاق های پر نور و قیمت مناسب از مواردی است که گردشگران زیادیرا به سوی خود می کشاند.

هتل گلدیس کیش بهترین مکان برای افراد آرام و فرهنگی و بدور از های و هوی می باشد. از امکانات منحصر به فرد این هتل سه ستاره وجود کتابخانه در مجموعه می باشد. در جزیره ای کوچک که همه توجه به سمت تفریح معطوف می باشد وجود کتابخانه در هتلی سه ستاره بسیار منحصر به فرد می باشد.

هتل گلدیس کیش با توجه موقعیت جغرافیایی خود، فاصله زیادی با اسکه تفریحی داشته و برای رفتن به اسکله تفریحی با پای پیاده 50 دقیقه زمان نیاز است اما همین مسافت با ماشین تنها 8 دقیقه وقتتان را خواهد گرفت.

هتل گلدیس کیش فاصله زیادی با ساحل آبی اقیانوس ندارد و برای رسیدن به ساحل تنها 5 دقیقه پیاده روی کفایت می کند. این منطقه مکان مناسبی برای ماهیگیری در محیطی به دور از هیاهوی تفریحات آبی دیگر است. در واقع ساحل شمالی کیش به هتل گلدیس بسیار نزدیک می باشد.

هتل گلدیس کیش در بلوار ایران قرار گرفته و بسیار نزدیک به بانک و بیمارستان می باشد. با مراجعه به سایت  kishlandyar.com با جاذبه های اطراف این هتل بیشتر آشنا خواهید شد.

هتل گلدیس کیش محل بسیار مناسبی برای اقامت اشخاصی است که قصد حضور در دهکده المپیک را دارند. این دهکده تنها 4 دقیقه به وسیله ماشین با هتل فاصله دارد. شهرک صنعتی جزیره کیش نیز در همین مکان واقع شده است و اگر سفر کاری پیش رو دارید هتل گلدیس انتخاب مناسب با قیمت عالی می باشد.

هتل گلدیس کیش با مرکز خرید دامون نیز تنها 20 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. ااما این هتل گزینه خوبی برای اقامت های تحصیلی و یا علمی نیست چون فاصله زیادی با مراکز علمی و آموزشی دارد.

هتل گلدیس کیش با مسیر دوچرخه سواری جزیره هیچ فاصله ای ندارد و با خروج از هتل پس از دو دقیقه می توانید وارد پیست دوچرخه شوید.

نویسنده :


ادامه مطلب

امکانات هتل گلدیس کیش

نرخ اتاق های هتل گلدیس کیش

فیلم گلدیس ترنج کیش

مکان هتل گلدیس کیش بر روی نقشه

 

نظرات مهمانان هتل گلدیس کیش

0.0/5 از 0 امتیاز.
  • نظافت هتل و اتاقها
  • نحوه برخورد پرسنل
  • رعایت سکوت و آرامش
  • کیفیت غذا
  • ارزش اقامت نسبت به قیمت
میانگین امتیازات

آپلود تصویر (اختیاری)

..%
No description
  • Size:
  • Type:
  • Preview:
لطفا قبل از ارسال نظر خود قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید