هتل های دو ستاره کیش

هتل های دو ستاره کیش

هتل های دو ستاره کیش (15)

یکشنبه, 13 شهریور 776 16:23

هتل ققنوس کیش

نوشته شده توسط

هتل ققنوس کیش از جمله هتل‌های تک ستاره جزیره دیدنی کیش است. این هتل در انتهای بلوار دریا قرار دارد و از نظر دسترسی به بازارها و اسکله تفریحی در موقعیت مناسبی قرار گرفته است.

سه شنبه, 28 شهریور 1396 18:46

هتل ساها کیش

نوشته شده توسط

اطلاعات این هتل به زودی تکمیل میگردد

سه شنبه, 03 -2668 18:45

هتل قاصدک کیش

نوشته شده توسط

 هتل قاصدک کیش به لحاظ قیمت یکی از ارزانترین هتل های کیش است. خوب است بدانید که نام سابق این هتل آرامش بوده است. علاوه بر این هتل قاصدک کیش برای مسافران خارجی که به قصد تمدید ویزا به جزیره زیبای کیش سفر کرده اند نیز مناسب می باشد.

چهارشنبه, 07 آذر 1397 15:29

هتل دریا کیش

نوشته شده توسط

هتل دريا در جزيره زيباى كيش مشرف به بلوار بزرگ خليج فارس بوده و مقابل كارتينگ اتومبيلرانى قرار دارد و آماده پذيرايى از شما ميهمان گرامى مى باشد .

سه شنبه, 03 -2668 16:42

هتل سالار کیش

نوشته شده توسط

هتل آپارتمان دو ستاره سالار کیش در نوار ساحلی جزیره زیبای کیش و مجاور بازار ونوس واقع شده است.

سه شنبه, 03 -2668 13:38

هتل پردیس کیش

نوشته شده توسط

هتل پردیس کیش با ۲۵۰۰ متر مربع زیر بنا در سال ۱۳۷۱ احداث شده است . هتل پردیس کیش روبروی مرکز خرید بازار زیتون قرار دارد. فاصله هتل پردیس کیش تا دریا ۲۰ دقیقه می باشد . هتل پردیس کیش دارای اتاق های دوتخته و سه نفره و چهار نفر می باشد و اتاقها ظرفیت اضافه ندارد.

سه شنبه, 03 -2668 13:08

هتل دیدارکیش

نوشته شده توسط

هتل ديدار كيش، درمنطقه ي بومي و محلي کیش به نام صفین بنا شده است و به مسجد جامع كيش نيز نزديك است. اين هتل از مركز جزيره كيش، دور بوده اما به ساحل و اسکله میرمهنا دسترسي دارد.

پنج شنبه, 08 آذر 1397 13:24

هتل دیدنی ها کیش

نوشته شده توسط

اگر به دنبال اقامتی لوکس و ساحلی در کنار خلیج همیشه فارس هستید هتل دیدنی ها از بهترین گزینه ها است. این هتل هم چنین مناسب کسانی است که می خواهند در محیطی ساحلی به دور از هر هیاهو اقامت داشته باشند. هتل دیدنی ها در یکی از آرام ترین سواحل جزیره و در نزدیکی بازارهای اصلی خرید شهر واقع شده است.

شنبه, 03 آذر 1397 15:55

هتل تماشا کیش

نوشته شده توسط

هتل تماشا کیش یکی از هتل های قدیمی جزیره کیش است، البته این هتل طی چند سال گذشته بازسازی شده و اکنون با امکانات بهتر آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. هتل از نظر مکانی موقعیت خوبی دارد و تقریبا در مرکز جزیره کیش واقع شده است و مسافران می توانند به راحتی به بازار و ساحل بروند.

شنبه, 03 آذر 1397 16:40

هتل آبادگران کیش

نوشته شده توسط

کیش، جزیره هتل‌های گران قمیت است ولی در این بین می‌توان هتل‌هایی را هم پیدا کرد که قیمت متوسطی دارند، یکی از این هتل‌ها، هتل آبادگران کیش است. هتل آبادگران هتل سه ستاره‌ای است و امکاناتی در حد ستاره‌هایش دارد ولی چیزی که نمی‌توان انکارش کرد این است که آبادگران هتل زیبایی است.

صفحه 1 از 2