چهارشنبه, 22 شهریور 1396 12:42

مرکز بهداشت بوعلی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آموزش و مراقبت های پیش از بار داری، دوران بارداری و پس از زایمان، آموزش و مراقبت گروه های مختلف سنی شامل كودكان از نوزادی تا سالمندی، آموزش زنان در سنین باروری، آموزش شیوه زندگی سالم و خود مراقبتی آموزش و مشاوره تغذیه صحیح به تفكیك همه گروه‌های سنی و مراقبت‌های دهان ...

مرکز بهداشت بوعلی

 

 

آموزش و مراقبت های پیش از بار داری، دوران بارداری و پس از زایمان، آموزش و مراقبت گروه های مختلف سنی شامل كودكان از نوزادی تا سالمندی، آموزش زنان در سنین باروری، آموزش شیوه زندگی سالم و خود مراقبتی آموزش و مشاوره تغذیه صحیح به تفكیك همه گروه‌های سنی و مراقبت‌های دهان و دندان برای تمام سنین و تشخیص و مراقبت سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و مراقبت‌ها و آموزش و بیمار یابی بیماری‌های واگیر مانند آنفلوانزا، سرخك، سل، ایدز، هپاتیت و بیماری‌های غیر واگیر مانند سرطان، دیابت و فشارخون و بیماری‌های قلبی و عروقی و ارزیابی اولیه بیماری‌های دهان و دندان و آموزش بهداشت دهان و دندان از جمله خدماتی است که در این مرکز بهداشتی درمانی ارائه می شود.

مراقبت های ادغام یافته سلامت مادران، مراقبت های کودک سالم، سلامت باروری، مشاوره قبل از ازدواج، خدمات مامایی و بیماریهای زنان، پایش رشد، واکسیناسیون، مراقبت سلامت میانسالان و سالمندان و در آینده جوانان هم تحت پوشش قرار می گیرند. همچنین ارائه خدمات روانشناختی بخش دیگری از خدمات مرکز بهداشت بوعلی کیش است.

گفتنی است،

ارتقای بهداشت، لزوم خدمات مشاوره ای مناسب، پیشگیری از بروز بیماری های غیر واگیر، بیمار یابی و اجرای طرح پیشگیری، مدیریت خطر و بلایا از اهداف کلی مرکز توسعه سلامت و مراکز تحت پوشش آن است.

 

آدرس : بلوار خاتم الانبیا – خیابان اقبال

تلفن : 07644432424

 
  پرینت نقشه
خواندن 982 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 30 دی 1396 19:34

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.