چهارشنبه, 22 شهریور 1396 12:07

بیمارستان کیش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بیمارستان کیش در سال 1372در قطعه زمینی به مساحت 5000 و زیربنای 6800مترمربع و در یک طبقه تاسیس شده است.پوشش درمانی بیمارستان جزیره کیش شامل جزایراطراف ، کشتی های عبوری و سکوهای نفتی می باشد.

بیمارستان کیش

بیمارستان کیش شامل قسمت های زیر می باشد :
کلینیک های تخصصی شامل: داخلی، اطفال و زنان، جراحی، قلب، بیهوشی و مراقبتهای ویژه، چشم، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی جراحی مغز و اعصاب، ارولوژی، اعصاب و روان، نورولوژی و پوست
کلینیک های فوق تخصصی شامل: گوارش، روماتولوژی، غدد و اونکولوژی که بصورت پروازی 3 روز آخر هفته آماده خدمت رسانی می باشند.گفتار درمان و کاردرمان هر هفته پنجشنبه و جمعه در کلینیک خانواده انجام وظیفه می نمایند.
کلینیک قلب و عروق شامل: مطب پزشک متخصص قلب و عروق، نوار قلب، تست ورزش قلب مجهز به دستگاه تردمیل با مانیتورینک، اکوکاردیوگرافی، هولترمانیتورینگ قلبی
پاراکیلینیک شامل: کلیه رادیوگرافی ها و سونوگرافی، ماموگرافی، VCUG ، هیستروسالپنژوگرافی، سی تی اسکن از تمام قسمتهای بدن، کولونوسکوپی، آندوسکپی، Uper GI ، Lower GI و....
بخش های ویژه شامل: 4 تخت CCU ، 2 تخت ICU می باشد که مجهز به مانیتورینگ های Bedside و Centeral با پروپ های مختلف SPo2 ،BP ، HR و T همچنین 4 دستگاه ونیتلاتور Drager با کلیه وسایل و تجهیزات یکبار مصرف با پرسنل پرستاری مجرب آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.
بخش نوزادان شامل: 4 انکباتور، 4 Cat ،1 دستگاه فتوتراپی Intensive و 2 دستگاه فتوتراپی پرتابل می باشد که دو تخت نوزاد مجهز به مانیتور می باشد.
اتاق عمل مرکزی شامل: 2 اتاق عمل فعال با کلیه تجهیزات لازم و 3 تخت ریکاوری
بخش بستری شامل: 21 تخت بستری که اتاقها بصورت 2 تخته با تخت های 3 شکن و کلیه وسایل مصرفی بصورت یکبار مصرف و تجهیزات مدرن می باشد.
بخش اورژانس شامل: 8 تخت بستری با مانیتورینگ، 2 تخت CPR ،2 تخت تزریقات، 1 اتاق عمل سرپایی و 1 اتاق گچ گیری می باشد.
با توجه به عدم وجود واحد 115 کشوری در جزیره کیش،بیمارستان کیش با برخورداری از5 دستگاه آمبولانس (Sprinter Benz) با تجهیزات کامل CCU و ICU ،چهار دستگاه بنز و یک دستگاه تویوتا،پرتابل و پرسنل آموزش دیده تحت عنوان مرکز فوریت های پزشکی بیمارستان کیش، آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشند. (ICU و CCU Mobile)

تلفن 98-76-44459400

آدرس: جزیره کیش - ششصد دستگاه

 

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

پرینت نقشه

 

 

خواندن 1241 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 30 دی 1396 19:47

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.