درباره کیشلندیار

مرکز رزرواسیون آنلاین هتل های کیش با نام کیشلندیار، زیر نظر آژانس مسافرت هوایی "آسان گشت کیش" به شماره ثبت 12102 فعالیت خود را در اواخر دهه 80 با اخذ قرارداد با بهترین هتل های کیش آغاز نمود. و در این چند سال گذشته بر اساس میزان رضایتمندی مسافران از محل اقامت خود و تجربه به دست آمده کارشناسان رزرواسیون در سایت کیشلندیار، تغییرات زیادی را در انتخاب، معرفی و مشاوره به زائران و مسافران در انتخاب محل اقامت خود بوجود آورده است و با برخورداری از تیمی حرفه ای و "مطلع" از نقاط قوت و ضعف تمامی هتل های کیش در حال حاضر به برترین سایت تخصصی "رزرواسیون آنلاین هتل های کیش" در کشور مبدل شده، که این مهم جز با همراهی و اعتماد شما بزرگواران و همچنین خدمت صادقانه خادمین شما در مرکز آسان گشت کیش میسر نمی شد. برای دلگرمی و آشنایی آن دسته از مسافرانی که تا این لحظه عضو باشگاه بزرگ مشتریان ما نشده اند و به تازگی قصد استفاده از خدمات این سایت را دارند، توجه این عزیزان را به نکات زیر جلب می نماییم:

۱
آژانس آسان گشت کیش

آژانس آسان گشت کیش، آژانس رسمی و مورد تایید سازمان گردشگری و میراث فرهنگی شهر کیش به شماره ثبت 12102 می باشد. (استعلام صحت ثبت در سامانه ثبت اسناد و املاک کشور) - (اسکن اسناد در انتهای صفحه پیوست شده است) آژانس آسان گشت کیش دارنده مجوزهای بند الف و ب سازمان میراث فرهنگی کیش به شماره های 14004852997 و پروانه فعالیت می باشد که اسناد آن در زیر پیوست گردیده است.

۲
برتری ما نسبت به دیگران

تمامی سایت های رزرواسیون مشابه بطور سراسری و کشوری فعالیت دارند و لذا هیچگونه اطلاعاتی از هتل ها و نقاط قوت و ضعف آنها ندارند و تنها اقدام به معرفی و رزرو آنها می نمایند، در حالیکه مرکز رزرواسیون کیشلندیار تنها مرکز تخصصی رزرواسیون هتل های کیش در کشور است که به خاطر وجود دفتراصلی خود در کیش و بازدید دوره ای کارشناسان این مرکز از هتل های طرف قرارداد، اطلاعات کامل و بی نقصی از نوع خدمات، موقعیت مکانی، کیفیت غذا، وضعیت پارکینگ، نظافت و ... هتل های کیش دارد که می تواند در مشاوره و راهنمایی مسافران بسیار گره گشا باشد، در این خصوص می توانید قدرت پاسخگویی و اطلاعات کارشناسان مرکز رزرواسیون کیشلندیار را در خصوص تمامی هتل های کیش با سایر مراکز رزرواسیون مشابه مقایسه نمایید، در صورت هرگونه سوال و ابهام با شماره 38581516-051 تماس حاصل فرمایید.

۳
دارای رنکینگ بالا

این سایت دارای رنکینگ بالا در سایت معتبر الکسا و همچنین جستجوگر گوگل می باشد، که این رنکینگ بالا تنها به واسطه تلاش صادقانه خادمین شما در آژانس آسان گشت کیش و همچنین اعتماد شما مسافران به دست آمده است.

۴
رزرو تمامی هتل های کیش با تخفیف

ین سایت با تمامی هتل هایی که معرفی شده اند دارای تفاهم نامه همکاری بوده و همچنین در بسیاری از این هتل ها تعدادی از اتاق ها بصورت گارانتی (اجاره یک یا چند اتاق بصورت سالیانه در آن هتل) در اختیار این مرکز می‌باشد، لذا قیمت های ارائه شده در زمان غیرپیک دارای تخفیف قابل ملاحظه ای می باشند.

۵
واحد ارتباط با مشتریان

واحد CRM (واحد ارتباط با مشتریان) سایت رزرواسیون کیشلندیار هتل از لحظه رزرو هتل توسط مسافران در مبدا، تا لحظه خروج میهمانان از کیش همواره پشتیبان و در کنار مسافران گرامی قرار دارند و هرگونه مشکل، ابهام و درخواست احتمالی مسافران را در صورت توان رفع کرده و موجبات اقامتی ایمن و همراه با آرامش را برای شما عزیزان فراهم می آورد.

۶
باشگاه مشتریان

شما با رزرو هر هتل از سایت کیشلندیار بطور خودکار وارد باشگاه مشتریان ما خواهید شد و شماره کدملی شما به عنوان نام کاربری شما قرار داده خواهد شد، که در اینصورت شما با هر بار رزرو صاحب امتیاز می شوید که می توانید امتیازات بدست آمده را برای تخفیف در رزروهای بعدی خود مورد استفاده قرار دهید.


برای بررسی صحت نماد اعتماد بر روی آیکون زیر کلیک نمایید.


گواهینامه kishlandyar

مرکز رزرواسیون آنلاین هتل های کیش با نام آسمان هشتم، زیر نظر آژانس مسافرت هوایی "آسان گشت کیش" به شماره ثبت 12102 فعالیت خود را در سال 1388 با اخذ قرارداد با بهترین هتل های کیش  آغاز نمود.

مدارک و مشخصات آژانس مسافرتی آسان گشت کیش به شرح زیر می باشد:

  1. آژانس آسان گشت کیش، آژانس رسمی و مورد تایید سازمان گردشگری و میراث فرهنگی شهر کیش به شماره ثبت 12102 می باشد. (استعلام صحت ثبت در سامانه ثبت اسناد و املاک کشور)
  2. آژانس آسان گشت کیش دارنده مجوزهاي بند الف و ب سازمان ميراث فرهنگي کیش به شماره هاي 14004852997 و پروانه فعالیت می باشد که اسناد آن در زیر پیوست گردیده است.

گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
گواهینامه kishlandyar
021-43000020