جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ

 • آدرس : -
 • نلفن تماس : +982125917955

  جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش نیز همانند دیگر جنگ های جزیره کیش با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. این جنگ هم سبب اشتغال بسیاری از جوانان گشته است و هم سالانه گردشگران زیادی را تشویق می نماید تا به این جزیره برای گذراندن ساعاتی خوش، بازگردند.
  جنگ شبانه و شاد ستارگان رنگارنگ کیش در بین 10 جنگ شادی که در طول شب در منطقه آزاد کیش اجرا می شود،‌جایگاه خوبی دارد. در واقع می توان رتبه 1 یا 2 را در بین دیگر جنگ ها به آن داد. این جنگ از شناخته شده ترین تفریحات شاد شبانه جزیره کیش در بین گردشگران است.

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش برنامه ای مفرح و شبانه است که شهرت خود را مدیون شومن دوست داشتنی جناب آقای اکبر اقبالی است. اکبر اقبالی شخصیتی است که هم اکنون نیز ویدئوها و اجراهای طنز بسیاری از آن را در دنیای مجازی مشاهده می کنید. وی آذری زبان است و اجرای فوق العاده اش با سبک پرفورمنس جمعیت زیادی را تشویق مینماید تا دوباره برای دیدن این اجرای با نشاط به محل برگزاری جنگ بازگردند. 

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش همچنین به تهیه کنندگی اکبر اقبالی برگزار می شود. وی علاوه بر طنز پیشگی،‌کارگردانی و تهیه کنندگی را نیز بر عهده دارد. وی در حال حاضر به دلیل شهرت خوبی که در منطقه آزاد کیش کسب کرده است، در دیگر شهرهای ایران نیز چهره ای دوست داشتنی در طنز پیشگی دارد. صاحبان کمپانی ها و واسطه های گردشگری زیادی در شهرهای ایران از وی برای اجراهایی شاد دعوت به عمل می آورند.

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش بخش های مختلفی نظیر  : استندآپ کمدی، حرکات آکروباتیک،‌ تئاتر کمدی اسپرت، بلک لایت شو، بیت باکس، مسابقه، نمایش اکبر اقبالی دارد. این جنگ شبانه به دلیل کیفیت بالای اجرا تندیس و جواایز زیادی دریافت کرده است.

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش قیمت های متفاوتی برای رزرو دارد و به طور میانگین قیمتی بین 40 تا 70 هزار تومان را می توان برای آن در نظر گرفت.

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش با همراهی دو طنز پیشه دیگر به همراه اکبر اقبالی هر شب بروی صحنه می رود و این سه طنز پیشه در کنار هم ترکیب بسیار شادی را بوجود آورده اند. رضا مروی و نیما ساحلی هر کدام به تنهایی استندآپهای زیبایی را به نمایش گذاشته اند.

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش معمولا ساعت 12 شب آغاز به فعالیت و در ساعت 3 بامداد به اتمام میرسد. در این جنگ شبانه اجازه تصویربرداری ندارید. همچنین مکان اجرای این شو شبانه و طنز اکبر اقبالی در سالن آمفی تئاتر کشتی مجلل جزیره کیش می باشد.

  شو ستارگان رنگارنگ کیش نیز تحت نظارت کمسیون قیمت گذاری می باشد و اگر تمایل به خرید حضوری بلیط این برنامه را دارید، قیمت آن تقریبا 45 هزار تومان است. اما به دلیل استقبال زیاد از این شو شبانه کمتر بلیط در لحظه در دسترس است.