جنگ شبانه ایرانیا در جزیره کیش

 • آدرس : -
 • نلفن تماس : +982125917955

  جنگ شبانه ایرانیا با اجرای موسیقی محلی که از بهترین قسمت های این جنگ می باشد برای علاقمندان به فرهنگ نیز هیجان انگیز خواهد بود. اگر نگران فرزندان خود هستید باید بدانید این جنگ طوری طراحی شده تا تمام افراد خانواده بتوانند در کنار هم باشند و از برنامه های طنز لذت ببرند.

  جنگ شبانه ایرانیا با قیمتی از40 هزار تا 60 هزار تومان متغییر است. که بهتر است بدانید سامانه نظارت الکترونکی جزیره کیش بلیط این جنگ را 40 هزار تومان اعلام کرده است. این مبلغ، هزینه خوبی برای گذراندن چندین ساعت شاد شبانه در ایران می باشد.

  جنگ شبانه ایرانیا و نگاهی به ظرفیت این جنگ شبانه شاید برایتان جالب باشد. طبق آنچه بیان شده است، این جنگ هر شب تقریبا تعداد 1000 نفر مخاطب دارد. اگر قیمت متوسط بلیط فروخته شده در هر شب را 40000 تومان در نظر بگیریم. در هر اجرا 40 میلیون درآمد عایدشان میشود. البته این مبلغ با در نظر گرفتن حد وسط تعداد مخاطبان و قیمت بلیط تخمین زده می شود.

  جنگ شبانه ایرانیا با توجه به تخمین بالا ، ماهانه با کثر دو روز از ماه تقریبا 11 میلیارد درآمد دارد. البته قابل ذکر است ایام وفات و شهادت این جنگ برگزار نمی شود. جای تفکر است که در کشوری همچون ایران که با کمبود برنامه های شاد شبانه و بیکاری جوانان مواجه است، جنگ هایی که در حال حاضر در جزیره کیش فعالیت می نمایند توانسته اند درآمد بسیار عالی و ایجاد اشتغال برای جوانان داشته باشند.

  جنگ شبانه ایرانیا تنها یکی از برنامه های شاد شبانه در ایران و جزیره کیش میباشد که هنوز نیز مورد استقبال قرار دارد. پس این فعالیت ها آنقدر مخاطب فعال دارد که هنوز هم جای کار بسیاری در جای جای کشور دارند. البته این مبلغ درآمد خالص بیشتر در مناطق آزاد قابل دسترسی هستند.

  جنگ شبانه ایرانیا به دلیل واقع شدن در منطقه آزاد کیش موفق شده است که درآمد بسیار خوبی داشته باشد. زیرا که در مناطق آزاد قانون معافیت مالیاتی برای شرکت های ثبت شده تا 20 سال لحاظ میشود. در واقع این شرکت ها با وجود درآمد بسیار بالا مجبور به پرداخت مالیات نمی باشند و این بزرگترین شانس یک فعالیت اقتصادی عالی می باشد.

  جنگ شبانه ایرانیا 7 سال سابقه اجرای موفق در جزیره کیش را داشته است. این شهرت و اعتبار در بین مخاطبان آن باعث شده است که در شهرهای دیگری نیز اقدا به اجراهای شاد نماید. اما هنوز اجرای جنگ های شبانه در شهرهای ایران مجاز نمی باشد و تنها در ایام شادی سال نو و برخی جشن های دیگر جشن های شبانه با حضور صدا و سیما برگزار می شوند.

  جنگ شبانه ایرانیا و نگاهی به موفقیت آن در کسب درآمد و پایداری اجرا و مخاطب وفادار ، به هر شخصی ثابت می کند که ایران عزیزمان ظرفیت زیادی برای ایجاد اشتغال در حیطه برنامه های شاد و کسب درآمد دارد که مورد کم توجهی واقع است.